Výnimočný byt pre náročných na Palisádach

3 izb. Byt, Palisády, Staré Mesto

1 800 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Palisády
Celková plocha: 134,00 m2
Interiér: 110,00 m2
Balkón: 1,00 m2
Pivnica: 23,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom unikátny dizajnový 3i byt v žiadanej lokalite bratislavských Palisád. Byt, aký sa v ponuke nevyskytuje často.


Byt je výnimočný svojím prevedením, ktoré absolútne nezapadá do konceptu bytov na prenájom. Majiteľka s vycibreným zmyslom pred detail a kvalitu nerobila kompromisy a pri rekonštrukcii volila len tie najestetickejšie a najkvalitnejšie riešenia, čo definuje aj budúceho nájomcu – človeka, ktorý presne vie, čo chce, uvedomuje si vplyv prostredia na kvalitu svojho života a nerád robí kompromisy.


Byt je ideálny pre niekoho, kto miluje prelínanie tradičného historického šarmu historických budov s kvalitnými novými riešeniami, ktoré vnášajú šmrnc, sviežosť a štýl.


Prešiel kompletnou rekonštrukciou, všetko v ňom je úplne nové a nepoužívané, čo je veľmi žiadané nielen z hygienického, ale aj z pocitového hľadiska.


Je orientovaný do tichého pokojného zeleného dvora.


Je nemožné opomenúť výnimočnosť nielen lokality a bytu samotného, ale súčasne aj bytového domu, ktorý má silnú dávky charizmy, jeho priestory sú vo veľmi udržiavanom stave a vonkajšie priestory pripomínajú viac záhrady ako dvor v meste.


K bytu je možné prenajať si parkovacie miesto v podzemnej garáži pár krokov od domu. 


Lokalita:


Palisády sú už tradične jedna z najlepších a najprestížnejších bratislavských lokalít. Nehnuteľnosť sa nachádza pár minút chôdze od bratislavského hradu, čo len znásobuje jej atraktivitu.

Je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádza historické centrum mesta, nespočet kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného.


Cena: 1 800 eur mesačne (1 550 eur byt + 250 eur energie)

Výmera: 134 m² (interiér 110 m², balkón 1 m², pivnica 23 m²)


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising