Vysoko nadštandardná vila s bazénom v úžasnej lokalite

5 izb. Rodinný dom, Marianka

699 000 €
Splátka hypotéky: 1 848 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 699 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 139 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Marianka
Celková plocha: 289,00 m2
Interiér: 289,00 m2
Pozemok: 893,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nádhernú vilu s bazénom, saunou a výborne riešeným pozemkom vo veľmi žiadanej časti Marianky.

 

Je dôležité povedať, že dom si majiteľ staval pre seba, čiže mu dominujú veľmi kvalitné materiály, technológie a riešenia.

 

Vyniká nielen skvelou mierou súkromia a bezpečnosti, ale aj vysoko nadštandardným vybavením a tým, že ponúka nekonečné množstvo príjemných detailov, ktoré zlepšujú kvalitu trávenia času v dome.

Dom sa nachádza vo veľmi žiadanej časti obce, po príjazdovej ceste prichádzajú len obyvatelia zóny, nie je to tranzitná cesta, čiže lokalita je veľmi bezpečná a pokojná.

Priestoru dominuje čistý štýl a nadčasové riešenia. Pozemok a umiestnenie domu je veľmi premyslene riešené, pocitovo pôsobí priestor ešte väčší.

Vysoko elegantný interiér je spojením čistých línií, neopozeraných prvkov a minimalizmu.

Dispozícia je veľmi dôkladne premyslená, interiér je rozvrhnutý do dennej a nočnej časti a komunikuje s exteriérom. Nehnuteľnosť disponuje veľkorysým úložným priestorom. Z dvojgaráže je priamy vstup do domu.

V zadnej časti domu sa nachádza kombinácia udržiavaného trávnika s terasou z exotického dreva. Závlaha trávnika je automatická, čiže nevyžaduje polievanie.

Na terasu nadväzuje špičkový bazén so slanou vodou ako stvorený na príjemné osvieženie počas čoraz častejších horúcich letných dní.

Pozemok sa vyznačuje vysokou mierou súkromia, panuje tu absolútny kľud. Človek nemusí čeliť neželaným pohľadom.

Dispozícia (viď pôdorys):

Dom sa rozkladá na troch podlažiach.

Pomocou diaľkového ovládania sa dá dostať do dvojgaráže, cez ktorú sa dá dostať do interiéru domu suchou nohou.

Srdcom domu je prízemné podlažie, ktorého najdominantnejšou časťou je rozľahlá impozantná obývacia izba spojená s kuchyňou (veľkosti väčšieho dvojizbového bytu). Exteriér prepájajú s interiérom veľkoformátové okná, ktoré priestor prevzdušňujú. Každá domáca pani ocení veľmi praktický sklad na potraviny, ktorý sa nachádza za kuchyňou.

Milovníkov relaxu a športu poteší posilňovňa so saunou s výhľadom do záhrady, ktorá ešte umocňuje ultimátnu mieru relaxu. Samostatná toaleta s umývadlom.

Na podlaží sa nachádzajú štyri priestranné spálne, dve kúpeľne, veľká terasa a balkón.

Na podzemnom podlaží nájdeme sklad, technickú miestnosť s kotlom a úžasnú útulne zariadenú obývateľnú vinotéku. Miestnosť ako stvorená na príjemné večery s priateľmi či s rodinou.

Lokalita:

Marianka je mimoriadne obľúbená obec najmä pre ľudí, ktorí sa neuspokoja s husto osídleným bývaním v rovinatých oblastiach, ale potrpia si na súkromie, množstvo prírody a malebné scenérie.

Marianka je najstaršie pútnické miesto na Slovensku, ktorého história sa datuje od roku 1377, kedy Ľudovít I. Veľký z rodu Anjou položil základný kameň kostola. Čiže obec má bohatú históriu.

Výhodou domu je, že sa nachádza na veľmi atraktívnom mieste v rámci obce, s výbornou dostupnosťou do centra obce a na diaľničné privádzače a súčasne očarí vynikajúcou mierou súkromia, ale bez toho, aby ste boli úplne na samote. Jednoducho ideálny mix.

Výborné je, že na diaľnicu smerom do Bratislavy sa dá napojiť na mieste, kde nie sú zápchy.


Cena: 699 000 eur

 Pozemok: 893 m²

Interiér celkom 288,65 m² 

Prízemné podlažie 161,74 m² + exteriérové plochy 65,95 m²

Nadzemné podlažie 85,78 m² + exteriérové plochy 22,50 m²

Podzemné podlažie 41,13 m²


4 spálne, obývacia izba spojená s kuchyňou, 2 kúpeľne, toaleta, sklad, bazén posilňovňa, sauna, terasy, sklad v podzemnom podlaží, technická miestnosť a vinotéka


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising