Luxusný „wow“ byt s obrovskou terasou v exkluzívnom projekte

4 izb. byt, Karlova Ves

2 800 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Karlova Ves
Celková plocha: 170,00 m2
Interiér: 170,00 m2
Terasa: 350,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: 2x parkovacie miesto v podzemnej garáži

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom luxusný 4i byt s obrovskou terasou (350 m²) v exkluzívnom projekte Condominium Renaissance.


Byt je vhodný pre náročného klienta, ktorému záleží na prvotriednom modernom dizajne a veľkorysom priestore (interiér 170 m², terasa 350 m²). Má ideálnu južnú orientáciu, veľkoplošné hliníkové ponúkajú ideálne presvetlenie. Ak by svetla bolo príliš, je klimatizovaný a disponuje automatickým systémom zaťahovanie dizajnových závesov s kompletným black out efektom.


Nehnuteľnosť ponúka reprezentatívny interiér pozostávajúci z impozantných a vzájomne skvelo ladiacich prvkov. Veľkolepý dojem podčiarkujú vyššie stropy, na ktorých sú zrkadlá, čo ešte zvýrazňuje pocit veľkorysého priestoru. Interiéru panuje luxus, ušľachtilé materiály a čisté línie.


Obrovským benefitom okrem prémiového vybavenia je, že je plne zariadený.


Byt bol vytváraný renomovaným dizajnérom, punc výnimočnosti dodávajú drevené podlahy, keramická dlažba, špičkové spotrebiče Miele, vonkajšie elektrické žalúzie,  viaczónové ozvučenie, inteligentná inštalácia a svetlá Gira.


Srdcom celého bytu je vzdušná obývacia izba spojená s modernou atraktívnou kuchyňou v atraktívnom bielom lesku. Dominantou obývacej izby je impozantná podsvietená stena z ónyxu, polodrahokamu, o ktorom sa traduje, že prináša šťastie v láske.


Už tak veľmi priestrannú obývaciu izbu pocitovo ešte prevzdušňujú veľkoformátové okná, ktoré prepájajú interiér s exteriérom.


Hlavnej spálni dominujú odtiene jemnej béžovej farby, prémiový koberec a nadčasová kúpeľňa, ktorá je oddelená efektným priehľadným sklom, ktoré sa dokáže meniť na zrkadlo. Oproti posteli sa nachádza systém úložného priestoru, sofistikovane ukrývajúci televízor.


Nehnuteľnosť dopĺňajú ďalšie dve izby, ktoré môžu slúžiť ako detská izba, pracovňa či hosťovská izba. Moderná centrálna kúpeľňa, samostatný šatník veľkosti bežnej izby, samostatná toaleta a technická miestnosť.


Condominium Renaissance je prémiový projekt určený pre najnáročnejšiu klientelu, plne ohradený, strážený a udržiavaný s prístupom len pre rezidentov, čiže poskytuje maximálnu mieru bezpečia a súkromia.


Parkovanie je zabezpečené dvomi parkovacími miestami v podzemnej garáži.


Cena: 3 000 eur/mesačne (nájom 2 200 eur + 600 eur energie + 2x100 eur parking)

Výmera: interiér 170 m², terasa 350 m²


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.
Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising