Nádherný slnečný pozemok v Penati

Pozemok, Šajdíkove Humence

94 500 €
Splátka hypotéky: 250 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 94 500 €
Vlastné zdroje (20 %): 18 900 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Šajdíkove Humence
Celková plocha: 2.098,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nádherný slnečný pozemok v Penati, najexkluzívnejšom golfovom ihrisku na Slovensku.


Pozemok je rovinatý, so skvelým prístupom a disponuje všetkými sieťami (vodovod, kanalizácia, plyn, elektrika a optický internet). Jeho výhodou oproti ostatným pozemok je jeho rozloha, umožňujúca veľkorysé priestorové riešenia a súčasne tvar pozemku.

Jednoducho všetko ako stvorené na výstavbu domu snov.


Pozemok je ideálny pre niekoho, kto chce rozľahlý pozemok v exkluzívnom, prírodnom a bezpečnom prostredí pri golfovom ihrisku alebo pre niekoho, kto potrebuje skvelú dostupnosť do Senice a chce maximálny komfort v prestížnej lokalite.


Prostredie vyniká nádhernou prírodou a neskutočnou atmosférou.

V prípade potreby je možné dokúpiť vedľajší pozemok a tým získať jedinečnú rozlohu 4 196 m².

Deň v tomto jedinečnom prostredí sa tu môže začať lahodnými raňajkami na vlastnej záhrade obklopený neskutočným tichom a scenériou ako z rozprávky. Pokračovať môžete hrou na golfovom ihrisku, na ktoré sa doveziete vlastným golfovým vozíkom priamo z pohodlia svojej vily. Obed si môžete dať v Club house (top kvalita), pokračovať hrou a večer môžete zakončiť kúpaním či slnením sa. Večer poteší drink v plážovom klube (nachádza sa tri minúty chôdze od pozemku), kde môžete spoznať zaujímavých ľudí alebo len tak sedieť pri pohári dobrého vína.

Lokalita:

Penati golf rezort je jedno z najlepších golfových ihrísk v Európe a rozhodne najlepšie a najexkluzívnejšie ihrisko na Slovensku.


Nachádza sa uprostred borovicových lesov, mieru jeho exkluzivity najlepšie odráža informácia, že investícia do celého projektu dosiahla 20 miliónov eur.


Nachádza sa 87 km od centra Bratislavy, pri Senici. Priamo v areáli sa nachádza štýlový plážový bar obklopený pieskovou plážou (tiež na predaj v Arvin & Benet) a v golfovom klube famózna reštaurácia.


Cena: 94 500 eur

Výmera: 2 098 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising