Luxusný penthouse s terasou snov

4 izb. Byt, Petržalka

379 000 €
Splátka hypotéky: 1 002 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 379 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 75 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Petržalka
Celková plocha: 212,00 m2
Interiér: 109,12 m2
Terasa: 99,88 m2
Pivnica: 3,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Výnimočná osobnosť si zaslúži výnimočné bývanie! A presne také vám teraz ponúka realitná kancelária Arvin & Benet. Trúfame si tvrdiť, že aj vy si ho zamilujete na prvý pohľad! 

Celý rok sa budete cítiť ako na dovolenke.


Luxusný, kompletne zariadený štvorizbový byt vás dostane svojou priestorovou veľkorysosťou 109,12 m² interiéru. Okamžite vás záujme svojou slnečnosťou, za ktorú môže nielen ideálna juhozápadná orientácia, ale aj veľkoformátové okná, ktoré zaberajú takmer celú plochu steny. Ani okná niesú obyčajné, ich súčasťou je špeciálna protislnečná fólia, ktorá ochraňuje pred prehrievaním. Veľkolepý priestor znásobujú dvere z každej izby vedúce na obrovskú terasu s rozlohou 99,88 m².  


Ihneď pri vstupe upúta pozornosť ručne kladená mozaika, ktorá je priam umelecké dielo precízneho majstra. V byte určite potešia nádherné podlahy z ručne hobľovaného dreva, kvalitné spotrebiče, krásna masívna knižnica na mieru, množstvo odkladacích plôch, walk-in šatník pri vstupe. 


Dispozícia bytu je rozdelená do dennej časti, ktorá pozostáva z veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou v provensálskom štýle so zabudovanými spotrebičmi a pracovnou doskou z kameňa. Práve denná časť nadväzuje na terasu, čo je ideálne aj pri návštevách. Nočná časť pozostáva z troch spální, rozľahlej romantickej kúpeľne a samostatnej toalety. 


Nábytok a dvere sú na mieru, prevažne z masívu, ladené do bielej perlovej farby. 


Klimatizácia je samozrejmosťou a chvíle domácej pohody vám spríjemní krb.


Už sme spomínali terasu? Jej plocha poskytuje všetky možnosti veľkého dvora rodinného domu, ale bez nutnosti náročnej starostlivosti. Je pokrytá dlažbou a vernou kópiou trávnika, nevyžaduje žiadnu údržbu a vďaka svojej rozlohe sa na ňu bez problémov vošla nielen jedálenská zóna, ale aj množstvo voľného priestoru. Je len na vás, či ju budete využívať na party, z ktorých nebudete vedieť ľudí dostať preč, alebo ako úžasný dvor, ktorý je splneným snom každej rodiny s deťmi. 


Určite si zamilujete toto pokojné miesto vhodné na grilovanie, pri ktorom si môžete vyložiť nohy a užívať si pokoj vo svojom súkromnom raji.


Ideálne parkovanie zabezpečujú dve parkovacie státia. Prvé miesto sa nachádza priamo v bytovom dome, aktuálne tu parkujú komfortne dve autá. Druhé parkovacie miesto sa nachádza v susednom bytovom dome a je využívané pre návštevy.


Rodinný projekt Slnečnice, obzvlášť lokalita Viladomy má komorný charakter s malým počtom bytov v jednotlivých bytových domoch. Práve Viladomy patria k najatraktívnejšej časti projektu priamo pri lese. Malý počet bytov a blízkosť lesa zaručujú maximálne súkromie pri využívaní terasy. Za zmienku stojí, že byty s takto veľkorysou výmerou sú v celom projekte len štyri. 


V udržiavanom areáli s množstvom zelene a trávnatých plôch sa nachádza niekoľko detských ihrísk vrátane outdooroveho fitness ihriska, taktiež sú tu jasličky, materská škola (aplikujú princípy montesorri) potraviny, reštaurácia, lekáreň, MHD. 

Neďaleko sa nachádzajú lužné lesy, jazerá, dunajská hrádza, súkromné zdravotné stredisko, novootvorená plaváreň, reštaurácie, kaviarne, čistiareň, outdoorová fitness zóna a Billa.


Byt má veľmi dobré napojenie na diaľnicu do Rakúska a Maďarska, do centra mesta 7 minút jazdy autom. 


Dohodnite si nezáväzné stretnutie s naším maklérom a presvedčte sa na vlastné oči, ako vyzerá byt, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad. 


Cena: 421 000 eur (byt 379 000 eur + 1x parkovacie miesto 17 000 eur + 1x parkovacie miesto 

15 000 eur +  10 000 eur pivničná kobka )  .

Výmera: 212  (interiér 109,12 , terasa 99,88 , pivnica 3 )

3 spálne, šatník, priestranná kúpeľňa, veľká terasa, 2 parkovacie miesta, pivnica. 


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet. 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Podobné nehnuteľnosti

9 i. rodinný dom
600 m2
879 000 € Splátka hypotéky: Mesačná splátka vypočítaná pre hypotéku na 30 rokov s úrokom 1,19%. 0 € / / mesiac
Zobraziť ponuku

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising