Priestranný domov s nádhernou záhradou v tichej lokalite

7 izb. Rodinný dom, Stupava

469 800 €
Splátka hypotéky: 1 242 € mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 469 800 €
Vlastné zdroje (20 %): 93 960 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 7
Lokalita: Stupava
Celková plocha: 359,00 m2
Interiér: 351,40 m2
Terasa: 35,00 m2
Pozemok: 1.095,00 m2
Pivnica: 8,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Dom je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný dom v lokalite, nakoľko tieto typy domov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj rozľahlú dvojpodlažnú novostavbu s nádhernou záhradou vo veľmi pokojnej starej časti Stupavy.


Dom je ideálny pre niekoho, kto vyžaduje veľký priestor, zeleň a pokoj.


Dom sa rozprestiera na dvoch podlažiach a disponuje veľkým pozemkom, garážou a pivnicou.


Značnou výhodou domu je jeho výborný technický stav bez nutnosti dodatočných investícií. 


Podlahy, obklady a dlažby sú ladené veľmi vkusne a neutrálne, takže sa dajú prispôsobiť akémukoľvek vkusu. To isté sa dá povedať aj o stenách, ktoré sú skoro výlučne ladené do bielej farby. 

Obzvlášť vyhrievaná podlaha na prízemí, ktorá pôsobí ako biely mramor, je veľmi elegantná.


Prvé podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch spální, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety modernej kuchyne v čistom bielom dizajne a obývacej izby. 

Podlažie dopĺňajú ďalšie dve miestnosti (môžu slúžiť napríklad ako pracovňa), ďalšia miestnosť, ktorá má vstup aj z domu, aj z exteriéru, môže slúžiť na uskladnenie nevyhnutných vecí, ak by vám nestačil záhradný domček v zadnej časti pozemku. 


Z obývacej izby je cez veľkoformátové okná krásny výhľad na záhradu a terasu, ktorá disponuje možnosťou prekrytia výsuvnou pergolou.


Na vrchnom podlaží sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, galéria, spálňa a ďalšie dve rozľahlé miestnosti, pričom jedna má podlahu prispôsobenú na tanečné aktivity (miestnosť bola využívaná ako tanečná sála).


Dom má dva vstupy (je rožný, čiže z dvoch ulíc). 


Parkovanie je v garáži na diaľkové ovládanie, pričom z garáže je priamy vstup do domu suchou nohou.Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, na spodnom podlaží je podlahové kúrenie, na poschodí sa nachádzajú radiátory. 


Dom je klimatizovaný, disponuje alarmom, konštrukcia je tehlová.


Ak chcete ušetriť na nákladoch a ste milovníkmi životného prostredia, máme pre vás dobrú správu - dom má solárne panely.


Optický internet uspokojí každého, komu záleží na kvalitnom pripojení.


Majiteľka venovala veľa lásky záhrade, čo v tomto aktuálnom mesiaci nie je možno tak evidentne vidno, ale už v jarných mesiacoch záhrada vyslovene žiari. Aby vás jej údržba nestála príliš veľa, jej zalievanie je napojené na studňu a táto závlaha je automatická, aby ste sa po júlovej dovolenke mohli vrátiť domov bez strachu, či všetko nezvädlo.Lokalita:

Stupava sa už dlhé obdobie teší veľkej popularite úspešných ľudí, ktorých profesionálne povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po tichu a bývaní na tej najvyššej úrovni.


Stupava má dnes občiansku vybavenosť na výbornej úrovni. Ľudia veľmi oceňujú to, že má vlastný diaľničný privádzač, čiže na diaľnicu bez zápch a do mesta cez tunel Sitina je to na skok.


V obci sa nachádzajú dve výborné talianske reštaurácie, kvôli ktorým dochádzajú aj ľudia z Bratislavy. Ďalším veľkým lákadlom je Bio salaš Krajinka kúsok za obcou.


V okolí je množstvo historických pamiatok a príležitostí na oddych, relax a šport. Nádherná oblasť v bezprostrednej blízkosti prírody, chránených krajinných oblastí Malých Karpát a povodia rieky Moravy je známa množstvom turistických chodníkov a cyklotrás (cyklomost Slobody do Schosshofu, hrad Pajštún, náučný chodník Nivou Moravy a mnoho iného).


Cena: 469 800 eur.

Cena: 469 800 eur.

Výmera interiéru: 351,4 m²  (1. NP 197,2 m² + 2. NP 154,2 m²) + 8 m² pivnica

Výmera pozemku: 1095 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet. 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising