Obrovská vila s bazénom a dvoma krbmi vo veľmi žiadanej lokalite

9 izb. Rodinný dom, Na Sitine, Karlova Ves

879 000 €
Splátka hypotéky: 2 324 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 879 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 175 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 9
Lokalita: Karlova Ves
Ulica: Na Sitine
Celková plocha: 600,00 m2
Interiér: 600,00 m2
Pozemok: 900,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočnú vilu s bazénom a dvoma krbmi vo veľmi žiadanej lokalite.


Táto vila je ideálna pre človeka, ktorý hľadá nadštandardný priestor (interiér 601 m², pozemok 900 m²), bazén, výbornú dostupnosť do centra (pár minút do centra), kultivovaných susedov a prestížnu lokalitu vilovej časti Starých Gruntov s výbornou občianskou vybavenosťou. Čerešničkou na torte je vysoká miera súkromia a veľmi pokojné, bezpečné a tiché okolie. 


Dom a lokalita má neopakovateľnú pokojnú atmosféru. Ponúka jedinečnú možnosť urobiť si práve tu svoje vysnívané bývanie.


Interiér:

Nehnuteľnosť sa rozprestiera na troch podlažiach plus podkrovie, disponuje veľkorysým úložným priestorom a je plne klimatizovaná. Celková výmera domu je 601 m². Z dvojgaráže je priamy vstup do domu. 


Cez vstupnú chodbu, ktorá spája hlavný vstup a garáž, sa dostaneme do priestranného foyer, ktoré pripomína viac hotel ako súkromnú rezidenciu, na ktoré nadväzuje svetlá kuchyňa a obrovská vzdušná obývacia miestnosť o veľkosti 56 m² (priemerné dvojizbové byty sú menšie)  s prvým krbom (v dome sa nachádzajú dva). 


Obývacia miestnosť ponúka vstup na terasu, ktorá je opäť rozmerovo a pocitovo bližšia terase reštaurácie päťhviezdičkového hotela (65 m²) . Veľa o charaktere týchto priestorov napovedá fakt, že predchádzajúca obývateľka domu, veľvyslankyňa, v nich pravidelne usporadúvala bankety pre 70 hostí.


Prízemné podlažie dotvára hosťovské WC a kúpeľňa. V toaletách a kúpeľniach sa nachádza dlažba, v izbách nájdeme žiadané drevené parkety.


Na podlaží sa nachádzajú tri priestranné spálne (dve z nich s balkónmi), kúpeľňa, samostatná toaleta, pracovňa a ďalšie dve izby, ktoré pripomínajú samostatný byt, ku ktorým prislúcha  rozľahlá loggia.  Komfortná kúpeľňa na tomto podlaží disponuje veľkou hydromasážnou vaňou, dvojumývadlom, toaletou a bidetom.


Nad prvým podlažím sa nachádza pochôdzne podkrovie v príjemnom štandarde (50  m²).


Schodisko nadol nás dovedie z foyer do spodného podlažia, ktoré je zo strany od garáže podúrovňové, ale záhrada je upravená tak, že aj do tohto podlažia preniká denné svetlo a ponúka komfortný priamy vstup dverami do záhrady. 


Tu nájdeme ďalšiu veľkú kuchyňu a dve miestnosti, ktoré nás privedú zdanlivo do iného sveta a spôsobia, že sa v dome nebudete nikdy nudiť - miestnosť s vyhrievanou mramorovou podlahou a vlastným plnohodnotným masívnym profi barom, biliardovým stolom, šípkami a druhým krbom. 


Na túto “herňu” nadväzuje miestnosť s bazénom s protiprúdom a kvalitnou fínskou saunou. Pri bazéne sa nachádza vlastná sprcha a toaleta (naozaj sa Vám odtiaľto nebude chcieť odísť - a to absolútne nikam :-)


Exteriér:

Okolo domu sa nachádza upravený trávnik a veľmi vysoké atraktívne tuje zaručujú tú najvyššiu mieru súkromia. V prednej časti sa nachádza obrovská terasa, pod ňou ďalší priestor s trávnikom, z ktorého sa vstupuje do bazénu. Za domom sa nachádza priestor na relax s možnosťou grilovania, ktorý pojme väčší počet ľudí. Záhrada má samozavlažovací systém.


Parkovať sa dá v dvojgaráži a ak ani to nestačí, priestor pred garážou a vedľa nej ponúka pohodlne priestor ďalších päť až sedem aút. Plocha pred garážou je vyhrievaná.


Dom sa nachádza v slepej uličke, dá sa doň vojsť z dvoch ulíc dvoma elektrickými bránami pre maximálny komfort majiteľa domu.


Lokalita:

Je skoro nemožné snúbiť výbornú dostupnosť do mesta s úplným pokojom vidieka, dobrých susedov, bezpečné okolie a súčasne dobrú občiansku vybavenosť. Lokalita tohto domu spĺňa všetkých päť týchto atribútov a preto nieje nič prekvapujúce, že je považovaná za jednu z top v Bratislave.


Za osobitnú zmienku stojí veľmi kultivované, prestížne (diplomati, právnici atď) bezpečné a tiché okolie. Celá štvrť je slepá ulica, takže na ulici stretnete len jej obyvateľov. Celá lokalita pôsobí veľmi atraktívnym, udržiavaným a čístým dojmom. 


Ponúka vynikajúcu dostupnosť nielen do centra, ale aj na diaľnicu do Viedne, Prahy, Budapešti či na letisko. 


O výbornej občianskej vybavenosti a napojení na MHD je zbytočné sa zmieňovať. V pešej vzdialenosti sa nachádza poliklinika a obchodné centrum Cubicon, ktoré ponúka ucelenú občiansku vybavenosť (Billa, DM Drogéria, lekáreň, reštaurácie, kaviarne, skvelá španielska reštaurácia, kníhkupectvo a mnoho iných obchodov) 


Cena: 879 000 eur.

Výmera: pozemok 900 m² + interiér 601 m² + terasy 89 m².

Dom celkovo disponuje na štyroch podlažiach deviatimi izbami, dvoma kuchyňami, troma väčšími miestnosťami v suteréne, technickou miestnosťou, bazénovou časťou so saunou a podkrovím. 


Cena je konečná a zahŕňa servis súvisiaci s prevodom nehnuteľnosti. Všetko pre to, aby nákup Vašej nehnuteľnosti prebehol komfortne, bezpečne a príjemne.

V prípade potreby vieme zabezpečiť financovanie nehnuteľnosti.


Text a a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Video

Maklér
Vladimír Boháč
0904033333
Info@arvinbenet.sk

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising