​​​​​​​​Nádherný rodinný dom s bazénom | Absolútne súkromie

5 izb. Rodinný dom, Zálesie

549 000 €
Splátka hypotéky: 1 451 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 549 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 109 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Zálesie
Celková plocha: 220,00 m2
Interiér: 220,00 m2
Pozemok: 799,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nádherný moderný rodinný dom, ktorý vyniká nielen výnimočným dizajnom a vkusom, ale súčasne ponúka niečo, čo chýba mnoho drahým krásnym domom - pocit, že ste tu naozaj doma a nielen v showroome top architekta. Jedinečný pocit útulnosti a domova.


Výhodou domu je, že sa jedná o novú, presnejšie dvojročnú stavbu, čo znamená, že je príliš stará na to, aby mala výrobné vady, ale súčasne primladá na opotrebenie (technický a vizuálny stav, materiálové, morálne).


Interiér:

Vysoko elegantný interiér pôsobí veľmi atraktívne, harmonicky a príjemne.

Dispozícia je dôkladne premyslená, interiér je rozvrhnutý do dennej a nočnej časti a komunikuje s exteriérom. Nehnuteľnosť disponuje veľkorysým úložným priestorom a je klimatizovaná.

Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej haly, hosťovskej izby, kúpeľne, technickej miestnosti, kvalitnej kuchyne, ktorá je jedálňou spojená s rozľahlou obývacou izbou.


Plne vybavená kuchyňa s top spotrebičmi je ladená do bielo šedej vo vysokom lesku. Výsledný efekt je, že pre všetko je dostatok miesta, ale zároveň je všetko po ruke. Kuchyni dominuje nadčasový dizajn a čisté línie.

Spotrebiče Bosch (americká chladnička, mikrovlnka, rúra, varná doska a umývačka) spoľahlivo nadväzujú na celkový materiálový a technologický nadštandard celého domu.


Veľkoformátové hliníkové okná umocňujú pocit vzdušného priestoru a poskytujú úžasné pohľady do okrasnej záhrady. V prípade potreby stmavenia miestnosti sú k dispozícii vonkajšie automatické bezpečnostné hliníkové žalúzie.


Vysnená kúpeľňa je taká, ktorá Vás ráno prebudí a večer zbaví napätia. Presne ako štýlová kúpeľňa, ktorá sa nachádza na podlaží tohto domu. Navrhnutá s citom a zmyslom pre detail, nájdete tu len výrobky Villeroy & Boch a Hans Grohe, ktoré netreba žiadnemu milovníkovi kvalitných interiérov predstavovať. Dilemu “či vaňu alebo sprchu” riešiť nemusíte, nachádzajú sa tu obe, plus dve umývadlá.

Vrchné podlažie dopĺňa praktická pracovňa, útulná detská izba a komfortná spálňa. Všetky izby majú vlastné terasy, ku spálni prislúcha veľký walk-in šatník, ktorý je splnením snov nejednej dámy.

Na terase, ktorá prislúcha k spálni, sa nachádza päťmiestna vírivka vyššej kategórie, ktorú budú milovať nielen všetky deti, ale súčasne umožní človeku odmeniť sa za ťažký deň v práci.


Keď sme pri tej práci - dom disponuje optickým internetom, takže umožňuje plnohodnotnú prácu z domu. 


O bezpečnosť sa stará alarm s pohybovými senzormi a kamerový systém s uchovaním záznamu.


Kúrenie je podlahové, podlahy  drevené dubové.


Obklady a dlažba v dome je gres značky Marazzi, renomovaná značka, ktorá sa za rok 2018 stala víťazom “Best of Houzz Design”, v súťaži organizovanou Houzz (online platforma pre dizajn a nábytok, 40 miliónov užívateľov)


Exteriér:

Exteriér je ideálny pre ľudí, ktorí milujú sadnúť si do záhrady s rodinou, priateľmi a užívať si krásnu upravenú záhradu, schladenie v bazéne a absolútne súkromie, ktoré dom ponúka. Alebo len tak sa sám s knižkou a pohárom dobrého vína zvaliť do kresla a načerpávať energiu


Obrovskou pridanou hodnotou domu je bazén rozmerov 8 x 4 metrov s protiprúdom a filtráciou. V bazéne sa nachádza slaná voda, ktorá je priaznivejšia na ľudskú pokožku ako sladkovodná a súčasne má bazén nižšie náklady na údržbu. Všetko ako stvorené pre dokonalý relax a zábavu.


Závlaha je napájaná zo studne, čo pomáha držať náklady za vodu na uzde.


Parkovanie je možné na pozemku pod prístreškom (tri parkovacie miesta) a tiež pred domom je veľkorysé miesto.


Lokalita:

Lokalita sa vyznačuje hlavne tichom, bezpečím a pokojným charakterom. Kúsok od domu sa nachádza námestie s fontánou, lavičkami a detským ihrisko. V Zálesí sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, kaviarne, cukráreň, lodenica, škola pádlovania, relaxačné centum, Gešajovské mlyny. Vo vedľajšej obci sa nachádza obľúbené jazero, vychýrená burgerovňa, Tesco a mnoho iného.


Prestíž a zaujímavosť Zálesia určite zvýši projekt “Korzo Zálesie” - revitalizácia nábrežia Malého Dunaja na ploche 4 400 m², ktoré prinesie 120 metrov dlhé mólo, prírodný amfiteáter, detské ihrisko, priestor pre relax, osvieženie, kaviareň, reštauráciu atď.


Päť minút od obce sa nachádza Metro, 10 minút Avion Shopping center, Ikea, Kika a Hornbach, kde sa dá nájsť absolútne všetko, čo by človek mohol potrebovať.


Autom do Eurovei v centre Bratislavy je to 17,4 km a 18 minút jazdy autom. (zdroj: google maps)


Cena: 549 000 eur.

Výmera: pozemok 799 m² + interiér 220 m²

Dom celkovo zahŕňa päť izieb, dve kúpeľne, tri terasy na podlaží, vírivku, bazén, záhradu a dva záhrádné domčeky.


Text a a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Cena je konečná a zahŕňa kvalitný servis našej kancelárie. Všetko pre to, aby nákup Vašej nehnuteľnosti prebehol komfortne, bezpečne a príjemne.

V prípade potreby vieme zabezpečiť financovanie nehnuteľnosti.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Podobné nehnuteľnosti

9 i. rodinný dom
600 m2
879 000 € Splátka hypotéky: Mesačná splátka vypočítaná pre hypotéku na 30 rokov s úrokom 1,19%. 0 € / / mesiac
Zobraziť ponuku

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising