Štýlový byt s panoramatickým výhľadom a záhradou v projekte ParkVille

3 izb. byt, Strážna, Nové Mesto

INFO V RK
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Strážna
Celková plocha: 124,00 m2
Interiér: 87,00 m2
Terasa: 36,00 m2
Pozemok: 53,00 m2
Konštrukcia budovy: zmiešaná
Parkovanie: Parkovacie miesta v garáži s elektronabíjačkou

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj elegantný 3-izbový byt s terasou a záhradou v privátnom projekte ParkVille. Výhľad odhaľuje panorámu rušného mesta z pohodlia terasy. 

Byt prešiel v uplylnulom období rekonštrukciou od renomovaného štúdia "Dobrý interiér".


Medzi najvaččšie benefity patrí: 

 • Kompletná rekonštrukcia: Všetko je zhotovené na mieru a minimálne obývané, vo výbornom stave.
 • Veľká terasa: Priestranná terasa s nádherným výhľadom na panorámu mesta, ideálna na relax a stretnutia s priateľmi. Atmosféru na terase dotvára náladové podsvietenie. 
 • Súkromná záhrada: Veľká, zelená záhrada prístupná z izieb poskytuje priestor pre detské hry alebo oddych.
 • Parkovacie miesta: Dve súkromné parkovacie miesta, jedno z nich s elektro nabíjačkou.
 • Bezpečnostné fólie proti rozbitiu na oknách v celom byte. 
 • Inteligentné vonkajšie textilné rolety sú novou alternatívou tienenia a na rozdiel od hliníkových roliet sú tiché aj pri veternom počasí. 
 • Klimatizácia v obývacej izbe.
 • Drevené podlahy, dotvárajú spolu s machovou stenou príjemnú kombináciu prírodných materiálov. 
 • Alarm zvyšuje bezpečnosť už v aj tak bezpečnom areáli na 110%
 • Vstup do bytu je "bezkľúčový", stačí Vám jediný ovládač od brány do areálu až po vstup do bytu.
 • Pivničná kobka: Dodatočný úložný priestor pre zvýšenie komfortu.
 • Pokojný, uzatvorený areál: V areáli sú k dispozícii služby záhradníka a SBS 24/7
 • Výborná dispozícia: Priestranný byt s prakticky riešeným usporiadaním.Dispozícia bytu:

Vstupná chodba poskytuje dostatok úložného priestoru a dovedie nás do všetkých častí bytu. Praktický sklad a práčovňa poskytujú priestor, kde je možné umiestniť práčku so sušičkou a ukryť veľa ne/potrebného. Dominantou bytu je veľkorysá denná miestnosť spájajúca obývaciu izbu a kuchyňu, Tento veľkorysý priestor s unikátnou machovou stenou nadvazuje na exteriér, ktorý vďaka veľkoformátovým oknám znásobuje pocit z priestoru. Svoje miesto si tu našiel aj jedálenský stôl, čo vytvára ideálny priestor pre rodinné stretnutia a spoločenské aktivity. 

Moderná kuchyňa v elegantnej kombinácii dreva a svetlých tónov je vybavená spotrebičmi Bosch, kameninovmý dresom značky Blanco a bonusom k dokonalosti je vínna chladnička. Svetlá a vzdušná spálňa ponúka maximálny komfort a priestor na relaxáciu. Druhá izba je ideálna ako detská izba alebo hosťovská izba, poskytujúc flexibilitu podľa vašich potrieb. Luxusná kúpeľňa ladená do zemitých tónov s imitáciou dreva ponúka vaňu, ale i sprchu. K harmónii v rodine prispejú dve umývadlá :) Toaleta je samostatná, disponuje aj umývadlom. 

Priestranná terasa prístupná z dennej miestnosti je ideálnym miestom na ranné kávy alebo večerné posedenia s nádherným výhľadom. Súkromná zelená záhrada, prístupná zo všetkých izieb, ponúka priestor na oddych a relaxáciu v prírode. Tento byt je skutočným skvostom, ktorý poskytuje všetko, čo potrebujete pre pohodlný a moderný život. Neváhajte nás kontaktovať a príďte si osobne vychutnať atmosféru tohto jedinečného domova


Lokalita:

Nehnuteľnosť sa nachádza v jednej z najobľúbenejších častí Bratislavy – Koliba. Projekt Parkville je strategicky umiestnený v pešej dostupnosti historíckej časti Starého Mesta a zároveň v blízkosti prírody. Stačí si vybrať. 


Cena: INFO V RK

Výmera: 124,35 m² (interiér 87,39m² + terasa 36,96 m²+ predzáhradka 53,04m²)


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.
Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising