REZERVOVANÉ | Slnečný byt vo Viladomoch

2 izb. byt, Petržalka

204 000 €
Splátka hypotéky: 779 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 204 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 40 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Petržalka
Celková plocha: 61,00 m2
Interiér: 49,00 m2
Terasa: 12,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne zariadený, vzdušný, 2i byt s dvomi garážovými miestami a priestranným balkónom v projekte SLNEČNICE – Viladomy.


Táto nehnuteľnosť má výbornú dispozíciu a priestranná loggia, ktorá vytvára ďalší príjemný priestor. Byt je prakticky a pekne zariadený. Orientácia do vnútrobloku je veľmi pokojná a tichá. Ak sú toto vlastnosti, ktoré by Vaše nové bývanie malo spĺňať, tak tento byt je určený práve pre Vás.


K týmto benefitom dopĺňame novú progresívnu štvrť, strategickú lokalitu, výbornú praktickú dispozíciu ktorá využíva efektívne doslova každý jeden centimeter štvorcový, kvalitné materiály, príjemnú priestrannú terasua skvelé parkovanie v garáži pre dve autá. To sú ďalšie benefity, ktorými si vás tento byt určite nakloní na svoju stranu.


Čerešničkou na torte je, že sa predáva zariadený, vyžaduje minimálne dodatočné náklady na dozariadenie podľa preferencií nových majiteľov ktorým stačí prísť prakticky so zubnou kefkou užívať si. 

Samozrejmosťou je plne zariadená kuchyňa so vstavanými spotrebičmi.


Byt:

Celý byt sa vezie na vlne príjemných a momentálne veľmi žiadaných a preferovaných zemitých tónoch. Byt sa nachádza na 4/7 poschodí v zabývanej novostavbe. Hneď pri príchode Vás príjemne prekvapí veľká vstupná chodba s množstvom úložného priestoru. Na ľavej strane sa nachádza samostatná toaleta a kúpeľňa v zemitých tónoch s vaňou.
 

Príjemná spálňa disponuje dostatkom úložného priestoru. Dennú časť bytu tvorí obývacia miestnosť s kuchyňou, ktoré plynulo prepája jedálenská časť so štyrmi stoličkami. 

 


Lokalita: 

Obrovskou prednosťou tejto nehnuteľnosti je jednoznačne lokalita Viladomov, ktorá je veľmi obľúbená vďaka menšiemu počtu bytov. Nachádza sa tu workout zóna na posilňovanie, prakticky kompletná občianska vybavenosť či výborná dostupnosť do lesov a na hrádzu ako vhodné možnosti na šport, turistiku či oddych, to sú ďalšie benefity bývania v tejto nehnuteľnosti v tejto mikro lokalite. Spomíname tiež aktuálnu výstavbu električkovej trate, blízkosť zdravotníckych zariadení a mnohých ďalších plánovaných a odsúhlasených projektov. Cena: 204 000 eur
Výmera: 61,50 m² (interiér 49.50 m², terasa 12 m²)


Možné prikúpiť až dve garážové státia, cena: 22 500 eur / 1 garážové státie


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 

 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising