Výnimočné bývanie či investičný zámer

4 izb. rodinný dom, Líščie údolie, Karlova Ves

520 000 €
Splátka hypotéky: 1 986 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 520 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 104 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Karlova Ves
Ulica: Líščie údolie
Celková plocha: 887,00 m2
Pozemok: 887,00 m2
Zastavaná plocha: 149,00 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Galéria

Popis

Arvin & Benet ponúka jedinečné bývanie v dome pri lese, súčasne s perfektnou dostupnosťou do centra a kompletnou vybavenosťou, ktorú ponúkajú hneď dve mestské časti.


Táto ponuka môže byť zaujímavá aj pre investorov a developerov, keďže je z mestskej časti vydané súhlasné stanovisko ku zmene využitia a preklasifikovania nehnuteľnosti aj na vilový dom, prípadne bytový dom s tromi luxusnými jednotkami, k čomu v prípade kúpy pribalíme novému majiteľovi kompletnú dokumentáciu. Aktuálne je vydané právoplatné búracie povolenie, ktoré je súčasťou balíka zmluvnej dokumentácie. Zároveň pre investorov, ktorí majú ambíciu developovať máme prebiehajúci inžiniering k investičnému zámeru.


Primárnymi benefitmi tejto nehnuteľnosti sú:


- nádherný a slnečný pozemok s dospelou vegetáciou

- vysoká miera ticha a súkromia

- všetky inžinierske siete

- garáž, pivnica a záhradný domček 

- obľúbená časť Líščie údolie, kde sa domy objavujú v ponuke iba sporadicky

- právoplatné búracie povolenie

- prebiehajúci inžiniering k investičnému zámeru


- lokalita ohraničená Karlovkou a Dúbravkou, mnoho služieb a možností

- turistika, šport a venčenie v lese priamo pred vaším novým domovom

- množstvo úložného priestoru

- možnosť rodinný dom dostavať a nadstavaťZáhradný domček pojme náradie, športové náčinie či zásoby ovocia alebo zeleniny. 


Vaše detí a domáci miláčikovia budú prekypovať šťastím – v záhrade si príde na svoje každý. Dospelí budú grilovať, čítať si alebo vychutnávať si teplé slnečné lúče na lehátku pri jedle alebo drinku či kávičke. Deti sa môžu hrať a vyšantiť na priestrannom pozemku ktorý obkolesuje rodinný dom.


Ak si potrpíte na vysokú mieru ticha a súkromia, máme pre vás výbornú správu - dom sa nachádza na málo frekventovanej ulici, po ktorej okolo vás prejdú iba najbližší susedia, to znamená minimálny pohyb v okolí vášho nového domu, žiadny hluk a najmä minimálne stretávanie sa pohľadov so susedmi, ak ich samozrejme sami nepreferujete. Lokalita: 


Výnimočnosť tejto lokality spočíva v tom, že bývate na úpätí lesa v absolútnom tichu, a vychutnávate si extrémnu dávku prírody, čistého vzduchu a ničím nerušené súkromie, no zároveň ste minútku jazdy autom od kompletnej občianskej vybavenosti v Karlovej Vsi či v Dúbravke. Na obchvat a do centra mesta to máte tiež iba niekoľko málo minút jazdy autom. 


Cena: 520 000 €


Pozemok: 887 m2

Zastavaná plocha: 149m2 +  záhradný domček

Garáž pre jedno auto + pivnica


Priamo na pozemku zaparkuje viacero aút – jedno v garáži a niekoľko ďalších na pozemku pred domom. Ďalšie dve miesta možno využiť pred bránou domu. 


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bezstarostný.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s predajom nehnuteľnosti.

Veľmi radi pomôžeme aj Vám pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Materiály a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising