Luxusný dom s bazénom | Mramor, ónyx

11 izb. rodinný dom, Hamuliakovo

INFO V RK
Detail
Počet izieb: 11
Lokalita: Hamuliakovo
Celková plocha: 408,00 m2
Interiér: 408,00 m2
Pozemok: 1.033,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: Dvojgaráž

Popis

Exkluzívna ponuka: Luxusný dvojgeneračný dom v Hamuliakove s výnimočným dizajnom

V srdci malebnej obce Hamuliakovo, skrytý medzi prirodou a tichým susedstvom, predstavujeme vám tento architektonický skvost. Dvojgeneračný dom, ktorý bol navrhnutý s myšlienkou spojenia luxusu a pohodlia pre viac generácií pod jednou strechou.

Jedinečná kombinácia materiálov: Vstupujte do sveta, kde sa spojili len tie najkvalitnejšie materiály. Svietiace plochy z ónyxu, podlahy z čistého mramoru a detaily, ktoré oceníte na každom kroku. Každý priestor v dome vyžaruje neopakovateľným šarmom a kvalitou.

Interiér na úrovni: Značkový high-end nábytok, ktorý je súčasťou tejto ponuky, bol vybraný s precíznosťou a vkusom, aby splynul s celkovým dizajnom domu a zároveň poskytoval maximálny komfort.

Relax v súkromí: Vnútorný bazén je skutočným klenotom tohto domu. Ponúka vám možnosť oddýchnuť si a relaxovať v súkromí vašej rezidencie bez ohľadu na ročné obdobie.

Bezpečné parkovanie a viac: Dvojgaráž zabezpečí bezpečné státie pre vaše vozidlá. Dom navyše ponúka aj osobitnú miestnosť, ktorá môže slúžiť ako domáce kino, fitnes alebo ateliér podľa vašich predstáv.

Tento dvojgeneračný dom v Hamuliakove je nielen o bývaní. Je o životnom štýle, kvalite a harmonickom spojení tradičných hodnôt s moderným dizajnom.

Nezmeškajte príležitosť stať sa súčasťou tejto exkluzívnej komunity. Kontaktujte nás a objavte všetky výhody a detaily, ktoré tento dom ponúka. Urobte z neho svoj nový domov.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising