Exkluzívna, dizajnová vila v žiadanej časti Dúbravky v slepej uličke pod lesom.

7 izb. rodinný dom, Dúbravka

Cena na vyžiadanie
Detail
Počet izieb: 7
Lokalita: Dúbravka
Celková plocha: 365,00 m2
Interiér: 230,00 m2
Terasa: 80,00 m2
Pozemok: 600,00 m2
Pivnica: 15,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: Dvojgaráž

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívnu, dizajnovú vilu v žiadanej časti Dúbravky v slepej uličke pod lesom.


Vila je určená pre náročného klienta, ktorý miluje vysokokvalitné materiály, minimalistický dizajn, okulahodiaci vizuál a perfektne premyslený pôdorys.


Vile dominuje ultimátna miera presvetlenia, ktorú zabezpečujú efektné, veľkoformátové okná.


V spodnej časti sa nachádza dvojgaráž a vstupná hala s úložným priestorom. Celý priestor pôsobí vďaka zrkadlám veľmi vdušne a priestranne. Hra zrkadiel, vzdušnosti a svetlosti je jeden z hlavných dizajnových motívov vily. 


Schodmi sa dostaneme na prvé podlažie, kde sa nachádza obývacia časť spojená s kuchyňou, jedálenská časť, hlavná spálňa s predizbou, šatníkom, en suite kúpeľňou a druhá kúpeľňa.


Nábytok v dennej časti je renomovanej talianskej značky Alivar. Výnimočné schopnosti architekta je naplno vidieť hlavne v dennej časti, všetko pôsobí veľmi uhladene, príjemne, priestranne, útulne a kvalitne.


Spotrebiče v kuchyni značky MIELE. Batérie v kúpeľniach sú legendárne AXOR by Philippe Starck. Ikony dizajnu a kvality. Svietidlá FLOS.


Celodrevené talianske dubové parkety TRIVENETA PARCHETTI. 


Cez jedálenskú čast sa dostávame do hlavnej spálne, pred ktorou sa nachádza predizba, ktorá môže slúžiť aj ako detská izba. Hlavná spálňa má vlastný šatník a veľmi efektnú kúpeľňu, ktorej dominuje sauna a voľne stojaca vaňa.


Vysoká miera svetlosti a sofistikovaná hra zrkadiel spôsobuje, že kúpeľňa pôsobí veľmi priestranne. Tento priestor má výbornú atmosféru.


Na poschodí sa nachádzajú ďalšie tri spálne, dve kúpeľne a terasa s nádherným výhľadom na mesto.


V exteriéri nájdeme komfortnú zónu na posedenie a grilovanie, kvalitnú vírivku, dospelé stromy a pestovaný trávnik. Všetko pôsobí veľmi esteticky, moderne a vkusne.


7 izieb, 4 kúpeľne (z toho dve en suite)


Cena na vyžiadanie.

Pozemok: 600 m²

Výmera: interiér 230 m² + garáž 40 m² + terasa 80 m² + externá pivnica 15 m²


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising