Čarovný historický byt na Jakubovom námestí

4 izb. byt, Jakubovo námestie, Staré Mesto

1 800 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Jakubovo námestie
Celková plocha: 134,00 m2
Interiér: 130,00 m2
Balkón: 4,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom výnimočný 4i byt po kompletnej nákladnej rekonštrukcii v klasickom dizajne na mimoriadne žiadanom Jakubovom námestí

 

Byt je určený pre náročného klienta, nakoľko nie je rekonštruovaný len naoko na prenájom, ale sú v ňom použité riešenia, dizajny, technológie a materiály veľmi vysokej úrovne.

 

Drevené podlahy, kvalitný masívny nábytok na mieru, klavír Petrof, exkluzívne tapety a obrazy, spotrebiče Miele sú silné náznaky, že pozostáva len z tých úplne top prvkov.

 

Lokalita:

Jakubovo námestie je veľmi žiadaná adresa, nakoľko sa tu snúbia dve len ťažko kombinovateľné aspekty – úplný kľud pokojného zeleného námestia s úžasnou staromestskou atmosférou vs občianska vybavenosť a dostupnosť.

 

Lokalita je známa  excelentnou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádzajú obchodné centrum Eurovea, historické centrum mesta, nespočet kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného. 

 

Cena: 1 800 eur mesačne s energiami (byt 1550 eur + 250 eur energie)

Výmera: 134 m² (interiér 130 m², balkón 4 m²)

Obývacia izba, Kuchyňa s jedálňou, 2 detské izby, kúpeľňa, technická miestnosť, samostatná toaleta, balkón.

 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising