Krásna secesná budova v Starom Meste

kancelárske priestory, Lazaretská, Staré Mesto

9 € m2 / mesiac
Detail
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Lazaretská
Celková plocha: 1.317,00 m2
Interiér: 814,20 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie: Verejné parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom 5-podlažnú administratívnu budovu so záhradou v centre Bratislavy 


Klimatizované kancelárske priestory sa rozprestierajú na 4 nadzemných podlažiach.

V rámci jedného podzemného podlažia sa nachádzajú technické miestnosti, sklady, archív a trezory, ktoré je možne samozrejme tiež užívať.

Celková výmera kancelárskej plochy je 814,2 m².


Kompletná plocha budovy spolu s príslušenstvom, skladmi, kuchynkami a chodbami je 1314 m². 

 

Celkový počet samostatných kancelárii je 29.

 

Do týchto priestorov hľadáme nájomcov, ktorí ocenia pridanú hodnotu v podobe históriou dýchajúcej budovy, ktorá je kultúrnou pamiatkou. Taktiež prestížna adresa vyzdvihne vaše podnikanie a prácu v očiach klientov a partnerov na úplne inú úroveň. 

 

Budova je po poslednom nájomcovi po rekonštrukcii, po všetkých revíziách, vrátane výťahu, servise všetkých klimatizačných jednotiek a po čerstvom vymaľovaní

 

Nove sú tiež všetky kuchynky.

 

Oddýchnuť si, či vybaviť stretnutie alebo obed môžete aj v diskrétnej a tichej záhrade, ktorá prislúcha k budove a vstup do nej máte iba vy.

Kancelárie od seba oddeľuje priečka a do každej sa vchádza drevenými dverami, skoro všetky kancelárie sú neprechodné, no v prípade potreby recepcie alebo sekretariátu vieme zabezpečiť aj niekoľko prechodných kancelárii.

Ku kanceláriám je možné prenajať aj skladové priestory v suteréne, v prípade citlivých materiálov alebo predmetov je k dispozícii trezor a rôzne bezpečnostné technológie, keďže posledným nájomcov budovy bola banka, čomu je budova prispôsobená.

Parkovanie je verejné, možné na ulici pred budovou alebo v blízkosti budovy. V prípade záujmu je možný prenájom parkovacích kapacít v okolí budovy. Vaše návštevy môžu využiť napríklad aj bezplatné parkovanie v blízkom obchodnom centre Eurovea alebo Nivy.

Lokalita:

Budova sa na nachádza na Lazaretskej ulici v Bratislave. V tesnej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, obľúbené reštaurácie, kaviarne, nákupné centrá alebo úplne historické jadro.

Cena: od 9 eur za m² mesačne + energie + DPH
Výmera: 1317 m²

Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising