Exkluzívne bývanie v srdci downtownu

2 izb. byt, Chalupkova, Staré Mesto

275 000 €
Splátka hypotéky: 727 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 275 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 55 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Chalupkova
Celková plocha: 45,47 m2
Interiér: 45,47 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Parkovanie: Garážové státie

Popis

Výborná možnosť aj ako investičná kúpa s predpokladaným mesačným nájomným na úrovni 1.200 eur, k čomu vám pribalíme aj bezplatné prenajatie kvalitným a overeným nájomcom a rent-service.




Kľúčové faktory:





- Materiálovo i technologicky nadštandardná novostavba s unikátnymi prvkami


- Akustické tehly a izolačné trojsklo, ktoré vás dôkladne izolujú od vonkajšieho sveta


- Hotelové bývanie a Room service s 24/7 recepciou, kaviarňou či reštauráciou





- Smart technológia Niko Home Control - všetko ovládate digitálne a na diaľku


- Parkovanie suchou nohou v podzemnej garáži a tri výťahy


- Zelená strecha pre obyvateľov s jedinečnými výhľadmi a možnosťami relaxu





- Najkomornejší projekt v downtowne

- vysoká miera súkromia a pohody


- Rekuperácia, tepelné čerpadlá, bezpečnostné protipožiarne dvere


- Podlahové kúrenie Rehau, predpríprava na stropné chladenie a exteriérové žalúzie, drevené podlahy, veľkoformátové hliníkové okná Reynaers, vysoká svetlá výška






Jedinečná architektúra a farebné obloženie projektu Apollo Residence znásobujú originalitu tejto stavby, ktorá mení odtieň v závislosti od uhľa dopadu slnečného svetla – bytový dom tak neustále a aktívne komunikuje so svojím okolím a dodáva lokalite downtownu unikátnosť a osobitnosť.





Byt:


Má atraktívnu dispozíciu, je precízne a prakticky využitý a je pripravený okamžite napĺňať najprísnejšie požiadavky nových majiteľov.




Vstupujeme cez robustné bezpečnostné protipožiarne dvere a okamžite nasávame kvalitu a výnimočnosť, ktorú nám táto nehnuteľnosť ponúka.




Po pravej strane je situovaná kúpeľňa, pred vstupom do ktorej je priestor vhodný na využitie úložných kapacít. Po ľavej strane sa rozprestiera priestor pre kuchyňu, ktorá je otvorená a spojená dennou častou s jedálenským stolom so stoličkami.




Dômyselne je navrhnuté riešenie spálne, ktorá ma dva vstupy a počíta so zriadením šatníka. Dostávame sa do nej prednými dverami tak, aby sme nerušili tok života v dennej časti, no môžeme prejsť aj cez obývaciu miestnosť, cez sklenenú výplň, ktorá tu môže vzniknúť a dramaticky nám zmeniť charakter bytu svojou pridanou hodnotou a zrkadlením svetla a priestoru.





Lokalita:




Bratislavský downtown, označovaný ako nové centrum Bratislavy je aktuálne vnímaný ako to najluxusnejšie bývanie v Bratislave. Táto nová prémiová a veľmi žiadaná štvrť poskytuje svojim obyvateľom náležitú a kompletnú občiansku vybavenosť so všetkým na čo si zmyslíte v pešej dostupnosti. Slovenské národné divadlo, nákupné centrá Eurovea a Nivy máte doslova iba minútku od vás, tesná blízkosť projektov Sky Park, Klingerka alebo Panorama s ich občianskou vybavenosťou dopĺňa spektrum služieb a voľnočasových aktivít, ďalej perfektná a kompletná sieť MHD, výborná dopravná dostupnosť, pešo do historickej časti Starého Mesta alebo blízkosť Dunaja je ako stvorená na relax, beh, či prechádzky s vaším štvornohým miláčikom.





Cena: 310 000 € (275 000 eur byt + 35 000 eur garážové parkovacie státie)


Výmera: 45,47 m²




Orientácia: Východná




Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.




Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising