Exkluzívny zrub v najlepšej časti Tatier

6 izb. rodinný dom, Nová Lesná

599 000 €
Splátka hypotéky: 1 583 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 599 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 119 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 6
Lokalita: Nová Lesná
Celková plocha: 209,40 m2
Interiér: 193,00 m2
Loggia: 16,40 m2
Pozemok: 611,00 m2
Zastavaná plocha: 180,00 m2
Konštrukcia budovy: drevená
Stav: Novostavba
Parkovanie: Vonkajšie parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny zrub v najlepšej časti Tatier - Nová Lesná. Tento zrub je skutočným klenotom horskej architektúry, s výrazným rustikálnym dizajnom a atmosférou, ktorá vás ohromí.


Čo môže byť lepšie ako sedieť pri krbe s pohárom vína a hľadieť na nádhernú panorámu Tatier?
Cez deň lyžovanie, prechádzky, výlety a večer si vo vlastnom dome niečo ugrilovať, užiť si saunu, dobrý film alebo len tak oddych pri krbe.

 

Medzi hlavné benefity nehnuteľnosti patria najmä:


  • Autentický drevený zrub s jedinečným dizajnom
  • Priestranný interiér s drevenými stenami a stropmi
  • Panoramatický výhľad na okolité hory a prírodné scenérie
  • Rozľahlý pozemok s možnosťou dobudovania wellness zóny s pripraveným projektom
  • Tiché a pokojné miesto 
  • Možnosť využitia ako rekreačný objekt alebo na celoročné využitie či investičný zámer
  • Zrub sa dá jednoducho prenajať za cca 300€/noc


Interiér zrubu je priestranný a plný autentickej drevenej atmosféry. Drevené steny či stropy vytvárajú príjemnú a útulnú atmosféru, kde sa budete cítiť ako doma. Neodmysliteľnou súčasťou je krb, v ktorom horiace, praskajúce drevo len umocní pocit teplého domova.

 

Najväčším lákadlom tohto zrubu je nie len jeho vzhľad ale najmä unikátny výhľad, ktorý poskytuje. Zo zrubu sa otvára panoramatický pohľad na okolité hory, lesy a prírodné scenérie, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľné zážitky a oddych v srdci prírody.

 

Poloha zrubu je tiež skvelá - tiché a pokojné miesto v slepej uličke. Okolitá príroda ponúka množstvo možností na turistiku, cyklistiku a ďalšie outdoorové aktivity, čo robí z tohto zrubu ideálne miesto na oddych a relax.

 

Tento autentický drevený zrub je ideálnym miestom pre milovníkov prírody a tradície, ktorí hľadajú jedinečný domov v horskom prostredí s nezabudnuteľným výhľadom.


Interiér:

Vstup do zrubu je tvorený zádverím, kde po ľavej strane nájdeme situovanú prvú z dvoch kúpeľní. 

Ďalším vkročením do srdca zrubu sa ocitneme v dominantnej dennej časti, ktorú definujú vlastnosti ako priestrannosť, vzdušnosť a prepojenie kuchyne s obývacou izbou, ktorá ako celok pôsobí veľmi príjemne priestranne no zároveň útulne. Možnosť výstupu do exteriéru je z ktorejkoľvek z miestností. 

Súčasťou dennej časti je hosťovská izba, ktorá dopĺňa využitie celého priestoru.

Nočná časť na druhom poschodí, pozostáva zo štyroch samostatných nepriechodných izieb, druhej z kúpeľní a otvorenej galérie, ktorá poskytuje priestor pre spoločenské trávenie voľných chvíľ.

Pozemok ponúka dostatok priestoru pre voľnočasové aktivity. Spevnená terasa, dostatok parkovacích miest na pozemku, ako aj možnosť dobudovať wellness zónu so schváleným projektom dopĺňa možnosti využitia tohto zrubu.

 

Lokalita:

Nová Lesná je medzi milovníkmi Tatier vnímaná ako top lokalita. Dostupnosť Hrebienka, kde je centrum diania máte na dosah ruky, no zároveň ste v tichom prostredí, kde si užijete súkromie a pokoj.

Obec je Nová Lesná výborným východiskovým bodom pre turistov, ktorí chcú objavovať Vysoké Tatry. Z obce sú dostupné rôzne turistické trasy, ktoré vedú do okolitých hôr, ako napríklad na Slavkovský štít, Rainerovu chatu či Bilíkovú chatu. Okolie obce je vhodné aj na zimnú rekreáciu, s blízkosťou lyžiarskych stredísk v Tatranskej Lomnici či Starom Smokovci.


Cena: 599 000 EUR 

Výmera: 209,4 m² (interiér 193 m2 + loggia 8,2 m² + loggia 8,2 m2)

Zastavaná plocha : 180 m2

Pozemok : 611 m2

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising