Rodinný dom priamo pri Zámockom parku

5 izb. rodinný dom, Kupeckého, Pezinok

315 000 €
Splátka hypotéky: 1 203 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 315 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 63 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Pezinok
Ulica: Kupeckého
Celková plocha: 200,00 m2
Pozemok: 543,00 m2
Zastavaná plocha: 102,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Pôvodný stav

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj rodinný dom so skvelým potenciálom na rekonštrukciu, príjemnou záhradou s viničom a vysokou mierou súkromia, priamo susediaci so Zámockým parkom a Zámkom Šimák, v centre Pezinka, na Kupeckého ulici.

Dispozícia tohto tehlového rodinného domu je tvorená 5 izbami, kuchyňou a sociálnymi miestnosťami, ktoré sú spojené podnávratím a poschodím. Na poschodí sa nachádza povala s rozlohou cca 65 m2 a dom je čiastočne podpivničený s pivnicou o výmere 25 m2, ktorá je vhodná aj na uskladnenie vína. Prvé nadzemné podlažie má výmeru cca 110 m2.

Dom je pripojený na všetky IS (kanalizácia, elektrina, plyn, voda). Na pozemku sa nachádza aj studňa, čo nie je v tejto lokalite bežné. Plynová prípojka je nová (2022) a v dome je plynový kotol, ktorý sa využíva na vykurovanie a ohrev vody.

Rodinný dom má dve súpisné čísla, čo môže zvýšiť potenciál kúpy aj pre developerov, ktorí by mohli realizovať rekonštrukciu domu na dom s niekoľkými bytovými jednotkami. Na pozemku je tiež možnosť vyššej miery zastavanosti.

V záhrade nájdete niekoľko radov viniča, ovocné stromy a inú dospelú vegetáciu a pôvodné hradby, ktoré obkolesujú park. 


Lokalita:

Dom hľadá nových majiteľov, ktorí si zamilujú túto nehnuteľnosť aj svojou unikátnou lokalitou v centre Pezinka. Priamy sused je Zámocký park, kde môžete tráviť príjemné chvíle, či v Zámku Šimák môžete relaxovať vo wellness, či na kultúrnom podujatí, ktoré sa tam konajú. Zároveň máte blízko aj do centra, na Radničné námestie len niekoľko minút pešou chôdzou (600 m). V tesnej blízkosti je aj obľúbené trhovisko, kde si môžete pravidelne nakúpiť čerstvé potraviny od lokálnych dodávateľov. Samozrejme kompletná občianska vybavenosť je odtiaľto v blízkej vzdialenosti.

 

Cena: 315 000 EUR   

Výmera: úžitková plocha 200m2, zastavaná plocha 102 m2, pozemok: 543 m2.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising