Prvotriedny a dizajnový byt pri lese v žiadanej novostavbe Tarjanne

2 izb. byt, Ulica Martina Granca, Dúbravka

239 000 €
Splátka hypotéky: 913 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 239 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 47 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Dúbravka
Ulica: Ulica Martina Granca
Celková plocha: 60,24 m2
Interiér: 54,51 m2
Balkón: 3,51 m2
Pivnica: 2,22 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: Vonkajšie parkovacie miesto Garáž

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj krásny, kompletne zariadený byt v žiadanej a vyhľadávanej novostavbovej štvrti v Dúbravke od obľúbeného developera.


Výborná možnosť aj ako investičná kúpa s predpokladaným mesačným nájomným na úrovni 800 eur, k čomu vám pribalíme aj bezplatné obsadenie kvalitným a overeným nájomcom a rent-service.  


Za prednosti tohto bytu ako odborníci považujeme najmä:


- Vôňu novoty a pocit tepla domova

- Luxusné zariadenie (drevené podlahy, talianske tapety, krištáľový luster)

- Nadštandardne priestrannú spálňu

- Úplne novú kuchynskú linku z masívu s novými spotrebičmi

- Byt predávame kompletne zariadený – vám stačí prísť s osobnými vecami

- Balkón a pivnica

- Nízke mesačné náklady

- Výbornú praktickú dispozíciu

- Žiadaná a tichá novovybudovaná štvrť s dôrazom na kvalitu bývania

- Kvalitná a zdravá tehlová novostavba

- Dostatok úložného priestoruPôdorys: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/823/prvotriedny-a-dizajnovy-byt-pri-lese-v-ziadanej-novostavbe-tarjanne


Nehnuteľnosť je vo vlastníctve prvého majiteľa, ktorý ju zariaďoval s dôrazom na praktické riešenia a kvalitu vlastného bývania. Bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere, drevené parkety, umývateľné tapety, úplne nová kuchynská linka z bohatého masívu na mieru (z roku 2022) so všetkými spotrebičmi, dizajnová sedacia súprava či krištáľový luster Bohemia hrdo preukazujú nadštandardnú kvalitu bývania. 

Byt:

Hneď pri príchode Vás príjemne prekvapí priestranná chodba s množstvom úložného priestoru.


Po pravej strane vchádzame do kúpeľne, ktorá disponuje vaňou a toaletou. Dômyselným  riešením je skriňa z masívu ponúkajúca úložný priestor, ktorého nikdy nie je dosť. Práčka so sušičkou je úplnou samozrejmosťou.


Ak pokračujeme ďalej smerom do bytu, ten sa nám delí na dennú časť a nočnú časť.

Do tej nočnej vchádzame vľavo od vstupu a nachádzame tu komfortnú manželskú posteľ, praktický rolldoor na oblečenie a komodu spolu s policovou skriňou, spálňa pôsobí vzdušne, nie je preplnená a vyzerá presne tak, ako by spálňa vyzerať mala.  


Najlepšie na záver, a síce denná časť, v ktorej sa prepája kompletne zariadená kuchyňa s obývacou miestnosťou prepojenou jedálenským stolom so dvomi dizajnovými kreslami. Z obývačky sa dostávame na balkón, ktorý nám umožňuje pohľady do okolia a na blízku Devínsku kobylu. 
Celý byt sa vezie na vlne príjemnej domáckej atmosféry. Novým majiteľom ponúka všetko čo môžu potrebovať nato, aby si perfektne užili všetky jeho pozitívne aspekty.Lokalita:


Moderná štvrť z dielne kvalitného a developera YIT so všetkým, na čo ste v meste zvyknutí. Dôraz pri výstavbe bol kladený na vysoký komfort bývania a kvalitné komunitné spracovanie. Detské ihriská, workout zóna na posilňovanie, obchodný reťazec v tesnej blízkosti, či výborná dostupnosť do lesov na okolí ako vhodné možnosti na šport, turistiku, oddych či opekačku, to sú ďalšie benefity bývania v tejto nehnuteľnosti v tejto mikro lokalite.Na skok sa nachádza nákupné centrum BORY MALL s obchodmi, reštauráciami, kaviarňami, kinom, fitness i bazénom, ale aj veľkokapacitné obchodné prevádzky, predajne záhradnej techniky, či nábytku. Taktiež uvádzame blízkosť obchodu Metro či úplne novú a modernu nemocnicu. Materské školy, základná škola, v blízkosti máme tiež vyhľadávanú British International School. Garantovaná je aj perfektná a rýchla dostupnosť do centra Bratislavy i na obchvat. 
Cena: 239 000 eur


Výmera: 60,24 m² (interiér 54,51 m², balkón 3,51 m², pivnica 2,22 m²)

Parkovanie: možnosť prenajať si vonkajšie parkovacie miesto za 40€/mes. alebo vnútorné garážové státie za 80€/mes.Orientácia: SZ-SV

Mesačné náklady: 165€ na dve osoby

Vykurovanie byt. domu: plynový kotol
Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.
Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.
Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising