4i byt s loggiou a pivnicou pri Draždiaku v obľúbenej časti Petržalky

4 izb. byt, Petržalka

229 000 €
Splátka hypotéky: 605 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 229 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 45 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Petržalka
Celková plocha: 83,37 m2
Interiér: 77,61 m2
Loggia: 4,70 m2
Pivnica: 1,06 m2
Konštrukcia budovy: panelová
Stav: Pôvodný stav
Parkovanie: verejné parkovacie státie

Galéria

Popis

Arvin&Benet | 4i byt s loggiou a pivnicou pri Draždiaku v obľúbenej časti Petržalky.

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný 4i byt vo vyhľadávanej časti Petržalky, v nízko podlažnom bytovom dome s nízkym počtom susedov v príjemnom a tichom prostredí s množstvom zelene.

Obrovským benefitom a konkurenčnou výhodou je, že popri štandardných masových a vysokých petržalských bytových domoch s množstvom obyvateľov ide o komornú stavbu, pričom priamo tento byt sa nachádza v poslednom vchode od sídliska – najbližšie k parku.

Komfort bývania podporí výborná občianska vybavenosť v okolí či perfektná dopravná dostupnosť.

Táto nehnuteľnosť sa predáva v pôvodnom stave, bude kompletne vyprataná pričom za rozumnú cenu ponúka možnosť kompletnej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

V bytovom dome je úplne nový výťah a z vlastných zdrojov z fondu vlastníkov bude vykonaná rekonštrukcia a modernizácia spoločných priestorov a strechy.

Materské školy, základné školy, obchody bežnej dennej spotreby, kaviarne či reštaurácie, športoviská alebo obľúbené jazero Draždiak máte v pešej dostupnosti.

Byt sa nachádza na prvom poschodí zo štyroch (nie na prízemí) bytového domu s výťahom pričom na chodbe sú len dva byty. K bytu prislúcha pivničná kobka.

Pôdorys a viac informácií nájdete na našej webovej stránke:

Byt :

Vkročením do bytu sa ocitneme v priestrannej chodbe z ktorej je vďaka praktickému pôdorysu možné vstupovať do jednotlivých izieb – do obývacej miestnosti, troch spálni a kuchyne s loggiou.

Po pravej strane sú situované dve miestnosti. Sociálna časť so samostatnou kúpeľnou a samostatným WC sú naproti vstupu do bytu a po ľavej ruke máme opäť dve spálne a kuchyňu s loggiu.

Lokalita:

Byt sa nachádza na Lietavskej ulici v mestskej časti Petržalka. Bezpečná a tichá lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra mesta či na diaľnicu. Materské školy a základné školy či konzervatórium sú v pešej dostupnosti. Ihriská a športoviská, obľúbene a vyhľadávané jazero Draždiak. Obchodné reťazce, posilňovňa, tenisové kurty či zdravotné stredisko, všade to budete mať iba na skok.

Cena: 229 000 EUR
Výmera: 83,37m² (interiér 77,61 m²  + loggia 4,70 m²  + pivnica 1,06 m²)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising