Nádherný dizajnový 2i byt s výhľadmi na Horský park a mesto

2 izb. byt, Nové Mesto

284 000 €
Splátka hypotéky: 751 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 284 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 56 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Nové Mesto
Celková plocha: 62,99 m2
Interiér: 57,80 m2
Balkón: 5,19 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: vonkajšie parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka unikátny 2i byt v novostavbe vo vysokom štandarde a s parkovacím miestom.


Popis:

- nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená, stačí prísť s osobnými vecami

- preferovaná a vyhľadávaná Južná orientácia – byt je teplý a svetlý
- veľmi žiadaná lokalita pod bratislavskou Kolibou

- dostupnosť do absolútneho centra mesta iba 3 minúty autom

- Horský park cez cestu

- kvalitná novostavba s vlastným parkovaním za elektrickou bránou v areáli

- jedinečné výhľady

- krásny prepracovaný dizajn a nadštandardné zariadenie bytu – veľkoformátové okná, drevené podlahy, veľa mramoru a žuly, podlahové kúrenie, predpríprava na klimatizáciu

- byt dosiaľ nebol obývaný

- komorný projekt, málo susedov, 4 ročná novostavba

- nízke prevádzkové mesačné náklady

Táto nehnuteľnosť je krásna a unikátna. Majiteľ si ju zariadil podľa seba do kvalitného a nadštandardného prevedenia, no nakoniec v nej ani nebýval a predáva sa ešte s vôňou novoty.

Pôdorys a viac informácií nájdete na našej webovej stránke:

Byt:

Byt má atraktívnu dispozíciu, je precízne a draho zariadený a pripravený splňať najprísnejšie požiadavky nových majiteľov.

Vstupujeme cez robustné bezpečnostné dvere a okamžite nasávame kvalitu a výnimočnosť, ktoré nám tento byt ponúka.

Po pravej strane je efektívne riešený úložný priestor prostredníctvom rolldooru po celej dĺžke chodby s veľkoformátovými zrkadlami. Vo vstupnej chodbe je mramorová dlažba Emperador dark. Táto dlažba sa nachádza aj na samostatnej toalete, spolu s mramorovými obkladmi Breccia Sarda, ktorá je vľavo od vstupu.

Cez vstupnú halu prechádzame do dennej časti, v ktorej nám krásne a dômyselne prechádza mramorová dlažba do drevenej podlahy. Na ľavej strane sa vinie elegantne a podsvietené drevené schodisko s nerezovým zábradlím, ktoré nás privedie na druhé podlažie, no my zatiaľ zostávame na tom prvom. Po pravej strane je kompletne zariadená kuchyňa, ktorej čerešničkou na torte je podsvietená pracovná a odolná doska zo žuly.

Obývacia miestnosť ponúka komfortnú sedaciu súpravu, dizajnové svietidlá, smart TV zavesený na stene na mramorových doskách New Portoro, z tohto kameňa máme taktiež nadčasové a netradičné konferenčné stolíky.

Balkón je ako stvorený na vychutnanie si raňajok a kávičky, či večerného tapasu s vínom.

Druhé podlažie nám ponúka otvorenú spálňu, kúpeľňu s podsvietenou vaňou a balkón číslo dva. Drevené podlahy, veľkoformátové okná, drevené trámy, vysoké stropy, kingsize posteľ, kúpeľňa naložená mramorom a okno, ktoré nám do kúpeľne prepúšťa denné svetlo a vzduch, jedinečná konštelácia. Táto nehnuteľnosť si pýta niekoho, kto ocení všetky jej krivky a prednosti.


Lokalita:

Byt sa nachádza na ulici Jaskový rad v mestskej časti Nové Mesto. Tato mikrolokalita je obkolesená Horským parkom, Kolibou a Kramármi. Poznávacími znameniami je množstvo zelene a voľnočasových aktivít. Výborná a okamžitá dostupnosť do absolútneho centra Bratislavy i na diaľnicu. Z vašej novej obývačky či spálne sa budete pozerať na Slavín či bratislavsky rozrastajúci sa downtown. Škôlky, školy, reštaurácie, vinotéka, potraviny, ihriská či najobľúbenejší bratislavsky lesopark Horský park sú v tesnej blízkosti. Ako nový majiteľ budete disponovať vysokou mierou súkromia a kľudu, no zároveň máte doslova po ruke všetky služby ktoré by ste mohli potrebovať.


Cena: 299 000 € (284 000 eur byt + 15 000 eur parkovacie státie)

Výmera: 62,99 m² (interiér 57,8 m², balkón jeden 2,43m², balkón dva 2,76 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising