Nádherný 2i byt v rustikálnom štýle s priestrannou terasou v centre Popradu

2 izb. byt, Poprad

INFO V RK
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Poprad
Celková plocha: 171,21 m2
Interiér: 97,52 m2
Balkón: 0,80 m2
Terasa: 69,89 m2
Pivnica: 3,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: vonkajšie parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nádherný 2i byt v rustikálnom štýle s priestrannou terasou v centre Popradu.

Tento byt vás zaujme už na prvý pohľad. Zariadený s veľkou dávkou citu a vkusu, kde každá časť bytu je niečím špecifická a unikátna a zároveň spolu tvoria skvelý priestor pre život. Ak k tomu pripojíme nadštandardne kvalitné materiály, tak vzniká ponuka, ktorú si zamilujete na prvý pohľad.

  • Vkusne a dizajnovo zariadený byt
  • Kvalitné drevené podlahy
  • Nábytok na mieru z masívneho dreva
  • Veľkoformátové okná a veľa svetla
  • Priestranná terasa s množstvom zelene
  • V centre mesta a zároveň vysoká miera súkromia

Hrejivý pocit domova je v tomto byte cítiť na každom kroku. Od vstupu do bytu až po posledný kvetinový záhon na terase viete, že ste prišli na miesto, ktoré bolo zariadené so zmyslom pre detail, dizajn a hlavne ho majiteľ robil pre seba.

Vkročením do bytu sa ocitáme v predsieni, kde zložíte pohodlne oblečenie a chodba vás nasmeruje do dennej časti bytu. Po ľavej strane je situované samostatné WC a kúpeľňa s vaňou. Po pravej strane je priestranná samostatná spálňa.

Dominantou celého bytu je priestranná, vzdušná, svetlá, denná časť pozostávajúca z kuchyne, jedálenského kúta či obývacej časti. Vďaka veľkoformátovým oknám prúdi do interiéru veľa denného svetla a zároveň máte pocit spojenia s exteriérom. 

Unikátna je terasa plná zelene, ktorá vďaka svojej priestrannosti poskytuje takmer všetky výhody záhrady a rodinné posedenia či posedenia s priateľmi budú o to obľúbenejšou aktivitou. Predstavte si pohár kvalitného vína v jacuzzi na terase pri západe slnka v obklopení zelene a zároveň v centre mesta. Je táto predstava pre vás lákavá ? 

Tento byt vám to ponúka.


Lokalita:

Projekt Palace Hill sa nachádza v absolútnom centre Popradu len pár metrov od námestia Sv. Egídia. Maximálna občianska vybavenosť. Pešia zóna, kaviarne, reštaurácie či obchody máte v pešej dostupnosti. Priaznivec mestského štýlu života si tu príde na svoje.


Cena: INFO v RK
Výmera: 171,21m( interiér 97,52m2  + terasa 69,89m2 + balkón 0,8m2 + pivnica 3m2 )


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising