4i byt s jedinečným výhľadom v prvom slovenskom mrakodrape

4 izb. byt, Staré Mesto

INFO V RK
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Staré Mesto
Celková plocha: 154,19 m2
Interiér: 124,85 m2
Balkón: 29,30 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj unikátny 4i byt v Eurovea Tower.

Celková plocha bytu je 154,19 m2, z toho 29,3 m2 sú 3 balkóny. Orientácia na Dunaj zabezpečuje krásny výhľad na Bratislavu. Byt má výbornú dispozíciu, pozostáva z 3 izieb (obývacia izba, spálňa 1 so šatníkom a spálňa 2). K obom spálňam prislúcha vlastná kúpeľňa, plus samostatná toaleta. V byte sa nachádza aj samostatná miestnosť, ktorá slúži ako práčovňa.

Vysokokvalitné štandardné vybavenie bytu odráža charakter celého projektu.

Byt získa presklenie až k podlahe a nádherný výhľad z každej izby. Unikátne sú tiež terasy s presklenými zábradliami, ktoré nerušia výhľady na rieku a mesto. Vo vysokom štandarde bytu nebude chýbať ani chladenie a tienenie priestorov, 6 najmodernejších rýchlovýťahov, luxusné koberce na chodbách a nádherná vstupná lobby s recepciou. Samozrejmosťou je aj prechod suchou nohou do nákupnej galérie Eurovea, kde nájdete všetky služby, vybavenosť a zábavu pre každodenný život.

Eurovea Tower ponúkne 389 rezidencií navrhnutých s cieľom vyzdvihnúť unikátne panoramatické výhľady. Premyslené dispozície maximalizujú variabilitu a flexibilitu bývania s možnosťou jednoduchej adaptácie k dynamickému životnému štýlu. Eurovea Tower sleduje aj najnovšie trendy v interiérovom dizajne. Na dôležitosti však nestratil ani pocit súkromia a bezpečia bývania.

Cena: INFO V RK

Výmera: 154, 19 m2 (Interiér 124,85 m+ Balkón 1 - 15, 46 m+ Balkón 2 - 5,78 m+ Balkón 3 - 8,06 m2)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising