Rezervované | 2i byt v Malackách

2 izb. byt, D. Skuteckého, Malacky

85 000 €
Splátka hypotéky: 225 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 85 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 17 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Malacky
Ulica: D. Skuteckého
Celková plocha: 52,84 m2
Interiér: 43,44 m2
Loggia: 9,40 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie: Verejné parkovanie

Galéria

Popis

Nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnila.

Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, že máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt v bytovom dome v časti Malaciek na sídlisku Juh. Byt je vhodný aj ako investičná kúpa.


Byt:

Byt dispozične pozostáva z 2 izieb so samostanými vchodmi na loggiu a kuchyňou. Byt disponuje samostatnou toaletou a kúpeľnou. Nachádzajú sa v 8 podlažnom zateplenom bytovom dome, so vstupom na čip.


Lokalita: 

Sídlisko Juh ponúka dobrú dostupnosť do centra mesta a na diaľnicu. Mesto ponúka kompletnú občiansku vybavenosť v podobe obchodných reťazcov, školy, nemocnicu a reštaurácie. Rôzne možností športových aktivít či relax v príjemnom prostredí Zámockého parku.  Malacky sú vzdialené len 30 minút jazdy autom od centra Bratislavy


Cena: 85 000 eur
Výmera: 52.84 m(interiér 43.44m2, loggia 9.40m2 )


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising