Exkluzívny 4i dom v projekte Sohopark

4 izb. rodinný dom, Komárno

179 990 €
Splátka hypotéky: 476 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 179 990 €
Vlastné zdroje (20 %): 35 998 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Komárno
Celková plocha: 169,15 m2
Interiér: 140,32 m2
Pozemok: 492,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: Vlastná garáž

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nový jednopodlažný a priestranný 4i rodinný dom v radovej zástavbe so skvelou dispozíciou, terasou a záhradou v súkromnej novovybudovanej lokalite v známom developerskom projekte Sohopark v Komárne, časti Hadovce. 


Dispozícia rodinného domu pozostáva z 3 priestranných spální, obývacej izby spojenej s kuchyňou. Skvelým benefitom tejto nehnuteľnosti sú dve kúpeľne, samostatná toaleta či praktická technická miestnosť. Z obývacej izby je prístup aj na čiastočne krytú letnú terasu. Za terasou je samostatná záhrada ku každému domu, na ktorej si môžete podľa vlastnej predstavy realizovať bazén, jaccuzzi, či detské preliezačky.


Do domu je vstup z ulice, orientovaný na severovýchodnú svetovú stranu alebo tiež suchou nohou z garáže, v ktorej zaparkujete jedno auto, ďalšie auto pohodlne zaparkujete pred garážou.


Rodinný dom je realizovaný z kvalitnej tehlovej konštrukcie do štádia hrubej stavby, vrátane zateplenia aj vonkajšej omietky, takže z vonkajšej strany hotové "na klúč" a vo vnútri prevezmete váš nový dom v štádiu hrubej stavby, čo vám dáva voľnosť na dokončenie interiéru podľa vlastných predstáv a nárokov na kvalitu či vkus zariadenia a vybavenia domu.


Lokalita:

Dom sa nachádza v novovybudovanej lukratívnej lokalite Sohopark na pokojnej, bezpečnej a súkromnej ulici rodinných domov. Lokalita má vlastný vjazd oddelený bránou. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.


Cena: 179.990 EUR   

Výmera: zastavaná plocha 169,15 m2 (vrátane garáže), obytná plocha domu: 140,32 m2, pozemok: 492 m2).


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising