Rezervované | 3i zariadená novostavba v centre Pezinka s dvomi vlastnými parkovacími miestami

3 izb. byt, Moyzesova, Pezinok

229 990 €
Splátka hypotéky: 608 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 229 990 €
Vlastné zdroje (20 %): 45 998 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Pezinok
Ulica: Moyzesova
Celková plocha: 94,77 m2
Interiér: 88,64 m2
Balkón: 3,40 m2
Pivnica: 2,73 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: vonkajšie parkovacie státie

Popis

Nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnila.

Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, že máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Táto nehnuteľnosť je nová, moderná, kompletne zariadená a pripravená na okamžité nasťahovanie sa. Nevyžaduje žiadne dodatočné náklady a dozariaďovanie.


K bytu prislúchajú dve vonkajšie parkovacie státia hneď pri vchode do bytového domu. Nachádza sa iba pár minút chôdze od obľúbeného Pezinského zámku so zámockým parkom.


Ak sú toto vlastnosti, ktoré by Vaše nové bývanie malo spĺňať, tak tento byt je určený práve pre Vás.


K týmto benefitom dopĺňame vysoký štandard bytu, výbornú praktickú dispozíciu, ktorá využíva efektívne doslova každý jeden centimeter štvorcový, kvalitné materiály, príjemný balkón a skvelé parkovanie pre dve autá hneď pred bytovým domom. To sú ďalšie benefity, ktorými si Vás tento byt určite nakloní na svoju stranu.


Nehnuteľnosť je novostavbou z roku 2015, je realizovaná ako nadstavba a zariadená vo vyššom štandarde.


Byt:


Hneď pri príchode Vás príjemne prekvapí priestranná vstupná chodba s dostatkom úložného priestoru. Pred nami sa rozprestiera kúpeľňa s toaletou, rohovou vaňou a s práčkou a sušičkou.


Po pravej strane vchádzame do spálne s walk-in šatníkom, ktorej dominuje manželská posteľ. Spálňa je orientovaná na juhozápadnú stranu.


Denná časť, v ktorej sa prepája kompletne zariadená vstavaná kuchyňa na mieru vybavená všetkými spotrebičmi s obývacou miestnosťou prepojenou jedálenským stolom a stoličkami.

V najteplejších dňoch určite nájde svoje opodstatnenie klimatizácia. Z obývačky sa dostávame na balkón, ktorý nám ponúka príjemné pohľady na okolie.


Dreveným a podsvieteným schodiskom sa dostávame na druhé podlažie tejto nehnuteľnosti, na ktorom sa nachádza tretia miestnosť, ktorá môže slúžiť ako pracovňa, detská či hosťovská izba. Ponúka dostatok úložného priestoru.

Celý byt sa vezie na vlne príjemnej domáckej atmosféry, v čistých, svetlých tónoch.Majitelia pri zariaďovaní kládli dôraz na vlastný komfort, preto sú v byte drahšie a kvalitnejšie materiály, nábytok a vybavenie ako je bežné. Drevené okná, klimatizácia, vlastné elektrické kúrenie, termo rolety na oknách, či energetický certifikát A1 podčiarkujú úroveň a kvalitu tohto bývania.


Novým majiteľom tak ponúka všetko, čo môžu potrebovať nato, aby si perfektne užili všetky jeho pozitívne aspekty.


Lokalita:


Obľúbená časť Pezinka v pešej dostupnosti 3 minút do absolútneho centra ako i zámockého parku. Tesná blízkosť nemocnice so špecializovanými ambulanciami je tiež na skok. Materská škola, základné školy, či gymnázium sú tiež vo výbornej a príjemnej dostupnosti. Areál Zdravia Rozálka, zimný štadión, či golfové ihrisko sú tiež iba na skok. Fitnescentrum, reštaurácie a obchodné reťazce sú tiež samozrejmosťou. Pezinok ako vyhlásené mesto vína ponúka tiež mnoho možností tohto využitia, vítaným bonusom sú aj mnohé kultúrne udalosti týkajúce sa vína, výbornej gastronómie alebo kultúry, tiež spomíname výborný trh s lokálnymi predajcami zeleniny a ovocia. Do Bratislavy sa autom dostanete za 20 minút.


Cena: 249 990 eur (229 990 eur byt, 20 000 eur 2x vonkajšie státie - nie je podmienkou kúpy)
Výmera: 93,08 m² (interiér 84,08 m², balkón 3 m², pivnica 6 m²)

Orientácia: Obývacia miestnosť s balkónom SV, spálňa a detská izba JZ

Mesačné náklady: 220€ na tri osoby

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising