Priestranný 4i byt s balkónom v žiadanej časti Petržalky

4 izb. byt, Furdekova, Petržalka

279 000 €
Splátka hypotéky: 738 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 279 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 55 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Petržalka
Ulica: Furdekova
Celková plocha: 91,96 m2
Interiér: 86,54 m2
Loggia: 3,66 m2
Pivnica: 1,76 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet | Priestranný 4i byt s balkónom v žiadanej časti Petržalky

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný, svetlý 4i byt v žiadanej časti Petržalky s výbornou občianskou vybavenosťou. Tri samostatné nepriechodné izby, obývacia izba, kuchyňa s výstupom na zasklenú loggiu či atypicky veľká kúpeľňa sú ideálnym miestom pre rodinný život.

Komfort bývania podporí výborná občianska vybavenosť v okolí či dopravná dostupnosť.

Materská škola, základná škola, obchody bežnej dennej spotreby či reštaurácie máte v pešej dostupnosti.

Byt sa nachádza na šiestom poschodí bytového domu s výťahom pričom na chodbe sú len dva byty. K bytu prislúcha pivničná kobka.

Byt :

Vkročením do bytu sa ocitneme vo vstupnej chodbe z ktorej je vďaka praktickému pôdorysu možné vstupovať do jednotlivých izieb.

Po pravej strane sú situované dve priestranné detské izby, ktoré svojimi rozmermi poskytujú dostatočný priestor pre všetko, čo plnohodnotná detská izba potrebuje. Veľká šatníková skriňa, posteľ či pracovný stôl so stoličkou.

Dennú časť tvorí priechodná obývačka, ktorej dominantami je obývacia stena po ľavej strane či rohová sedacia súprava a konferenčný stolík, ktoré dokopy tvoria príjemné miesto na trávenie voľných chvíľ.

Za obývacou izbou je umiestnená hlavná spálňa, ktorá pozostáva z manželskej postele či šatníkovej skrine.

Kuchyňa s možnosťou výstupu na zasklenú loggiu je príjemne svetlá a dominuje jej biela kuchynská linka spolu s oddeleným priestorom pre chladničku. Súčasťou kuchyne je jedálenský priestor v podobe jedálenského stola a sedenia.

Kúpeľňa disponuje vaňou, umývadlom či hygienickou skrinkou pod umývadlo. Komfort kúpeľne oceníte vďaka maximálne využitému priestoru, kedy je umiestnenie práčky funkčne oddelené priečkou ale aj samostatne stojacemu WC.

Lokalita:

Byt sa nachádza na Furdekovej ulici v mestskej časti Petržalka. Bezpečná a tichá lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou. Materská škola, základná škola, reštaurácie či potraviny v pešej dostupnosti.


Cena: 279 000 EUR
Výmera: 91,96m² (interiér 86,54m2 + loggia 3,66 m2 + pivnica 1,76m2)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising