Nádherný dizajnový byt na krátkodobý prenájom

3 izb. byt, Tallerova, Staré Mesto

4 500 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Tallerova
Celková plocha: 109,00 m2
Interiér: 103,00 m2
Balkón: 6,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: 2x garážové státie

Galéria

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom unikátny dizajnový 3i byt v žiadanej lokalite Starého mesta na Tallerovej ulici. Byt, aký sa v ponuke nevyskytuje často. K dispozícii je na krátkodobý prenájom.

Byt je výnimočný svojím moderným prevedením, ktoré absolútne nezapadá do konceptu bytov na prenájom. Byt je zariadený so zmyslom pre detail a kvalitu, pri rekonštrukcii sa volili len tie najestetickejšie a najkvalitnejšie riešenia, čo definuje aj budúceho nájomcu – človeka, ktorý presne vie, čo chce, uvedomuje si vplyv prostredia na kvalitu svojho života a nerád robí kompromisy.


BYT JE URČENÝ NA KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM.

Je orientovaný do tichého pokojného zeleného dvora a disponuje priestranným balkónom.

Je nemožné opomenúť výnimočnosť nielen lokality a bytu samotného, ale súčasne aj bytového domu, ktorý má silnú dávku charizmy, jeho priestory sú vo veľmi udržiavanom stave s novým výťahom.

K bytu je možné prenajať si dve parkovacie miesta v podzemnej garáži pár krokov od domu.


Táto časť Starého mesta je už tradične jedna z najlepších a najprestížnejších bratislavských lokalít. Nehnuteľnosť sa nachádza pár minút chôdze od bratislavského hradu, čo len znásobuje jej atraktivitu.

Je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádza historické centrum mesta, veľa kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného.


Cena: 4 500 eur mesačne (4 000 eur byt + 300 eur energie, 200 eur 2 x parkovacie miesto)

Výmera: 109 m² (interiér 103 m², balkón 6 m²)


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising