Výnimočný RD s pozemkom a nekonečným potenciálom vo Veľkom Mederi

3 izb. rodinný dom, Veľký Meder

286 000 €
Splátka hypotéky: 756 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 286 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 57 200 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Veľký Meder
Celková plocha: 1.773,57 m2
Interiér: 76,80 m2
Terasa: 24,83 m2
Pozemok: 1.623,00 m2
Pivnica: 4,30 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: Parkovacie kapacity pre dve autá pred bránou rodinného domu, dve miesta pojme aj garáž priamo na pozemku a ďalších päť aut zaparkuje bezproblémovo na pozemku na vydláždenej ceste priamo pred domom

Popis

Arvin & Benet ponuká na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s unikátnou atmosférou a rozsiahlym pozemkom


Veľkým benefitom je, že dom je kompletne, kvalitne a veľmi príjemne zrekonštruovaný a predáva sa zariadený, čím novým vlastníkom odpadávajú povinnosti a náklady a stačí im tak prísť s osobnými vecami a zabývať sa.

Priestranný pozemok ponúka tiež možnosť dostavby druhého rodinného domu alebo výstavbu rekreačných ubytovacích kapacít. Pozemok je v rámci územného plánu definovaný ako „vnútorné mesto“ a zahŕňa možnosti využitia polyfunkčných bytových a rodinných domov či zariadenie občianskej vybavenosti.

Vzhľadom na vyhlásené termálne vody tejto obce sa tak ponúka možnosť skĺbiť bývanie s podnikaním, alebo jednoducho pristaviť druhý dom pre deti či rodičov. Všetko je to iba na novom vlastníkovi.


Dom:
Dizajn celého domu sa vezie v tónoch zemitých farieb a pocitovo na úžasne pôsobiacich prírodných doplnkoch. Dom pochádza zo šesťdesiatych rokov, jeho prednosťou je kvalitná a poctivá tehla z ktorej je postavený. Dom definuje sedlová strecha a prírodný motív, dom je zateplený a pripojený na všetky inžinierske siete, no má tiež vlastnú studňu.

Majiteľka domu prepojila staré a kvalitné s moderným a funkčným, v rámci čoho už narážame na moderné a praktické riešenia ako bezpečnostný a kamerový systém, závlahový systém, alebo úplne nový plynový kotol čomu podliehala generálna a kompletná výmena potrubia v celom dome čo považujeme za perfektný benefit pre nových vlastníkov.


Vchodovými dverami vstupujeme do chodby ktorá sa nám vetví na tri smery, po pravej strane je kúpeľňa s toaletou, sprchovacím kútom a vaňou, vľavo sa nachádza šatník s bohatými úložnými kapacitami a pracovňa.

Ak sa vydáme po vstupe rovno, vchádzame do epicentra a dennej časti celého domu, ktorá pozostáva z kuchyne s jedálňou a obývacej miestnosti. Tu sa ponúka veľa možností, ktoré záujmu a ozvláštnia tento priestor, či to bude centrálne umiestnený, okolo svojej osi otáčajúci sa krb, masívne a majestátne pôsobiace pianino s nábytkovou zostavou alebo komfortné a osviežujúce posedenie v obývačke, každý si tu príde na svoje.

Viac ako desať metrov dlhá pracovná doska v kuchyni s kompletnou výbavou zase očarí všetkých kuchárov a milovníkov dobrého jedla. Drevené okná v celom dome, kvalitný dizajnový nábytok a starostlivo vyberané a doladené doplnky pridávajú tomuto interiéru dušu a atmosféru. Príjemným bonusom je dostatočné bohatý úložný priestor formou bielych nadčasových skríň, ktoré sa nevtieravo, no veľmi ochotne ponúkajú k službám.

Za obývačkou sa nachádza spálňa s vlastnou kúpeľnou, ktorá poskytuje sprchovací kút, umývadlo a toaletu.

Z vonkajšej strany sa pred kuchyňou a spálňou nachádza neoceniteľná krytá terasa, ktorá poskytne svojim obyvateľom útočisko v ktorýkoľvek čas a v ktoromkoľvek ročnom období - kávička, obed, gril či posedenie pri víne tak budú krásne a spokojne využitým časom v kruhu vašich najbližších.

V druhej časti domu, v dostavbe spred desiatich rokov sa nachádza praktický sklad  a priestranná dvoj garáž s pochôdznou povalou ako extra ďalším úložným priestorom.

Skrine po celej dĺžke garáže ponúkajú naozaj štedrý a neoceniteľný úložný priestor na všetko, čo budete potrebovať uskladniť. 


Exteriér:
Celková výmera pozemku je nadštandardných a veľkorysých 1623 m2, pričom poskytuje parkovacie kapacity pre dve autá pred bránou rodinného domu, dve miesta pojme aj garáž priamo na pozemku a ďalších päť aut zaparkuje bezproblémovo na pozemku na vydláždenej ceste priamo pred domom. Spolu teda môžeme uviesť parkovanie až pre 9 áut súčasne. Terasa číslo dva sa nachádza v trávnatej časti pozemku a je dokonale izolovaná zelenou – tu si váš oddych pri knihe alebo čase strávenom s partnerom či priateľmi dokonale a ničím nerušene užijete.


Pozemok je udržiavaný, zatrávnený s vysadenými záhonmi na pestovanie plodín. Tiež je vybudovaný záhradný altánok na uskladnenie náradia. Opäť bude všetko iba v rukách nového majiteľa, ako s celou záhradou naloží.

Lokalita:
Dom sa nachádza v absolútnom centre mesta, no zároveň v mimoriadne tichom a príjemnom prostredí v pešej dostupnosti termálneho kúpaliska.


Centrum Bratislavy je od obce vzdialené 45 minút jazdy autom, do Dunajskej Stredy je to 20 a do maďarského Gyoru 25km. Dôležitou a dostupnou je tiež vlaková doprava, keďže obec leží na frekventovanej trase Komárno-Bratislava.


Obec disponuje plnou občianskou vybavenosťou a je známa najmä ako kúpeľno-rekreačná oblasť, ktorá profituje zo strategickej polohy a cestovného ruchu. Ponúka široké možnosti voľnočasových aktivít, športu a rekreácie.

Cena: 286 000 Euro
Pozemok: 1623 m2

Interiér: 76,80 m2
Terasa: 24,83 m2

Sklad: 4,30 m2

Garáž: 44,64 m2 pre dve autá + pochôdzna povala

Pôdorysy nájdete medzi fotografiami na našej webovej stránke:

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti.

Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising