Luxusný 5 izbový rodinný dom s bazénom

5 izb. rodinný dom, Ulica 8. mája, Podunajské Biskupice

890 000 €
Splátka hypotéky: 2 353 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 890 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 178 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Podunajské Biskupice
Ulica: Ulica 8. mája
Celková plocha: 700,00 m2
Interiér: 300,00 m2
Zastavaná plocha: 200,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: Priamo v dvojgaráži a vonkajšie parkovacie státia

Popis

Arvin & Benet | Luxusný 5 izbový rodinný dom s bazénom

Popis

Bývanie v tejto časti Bratislavy je vhodné pre ľudí, ktorí uprednostňujú súkromie a tichú lokalitu. Zároveň lokalita v okolí rodinného domu podporuje aktívny životný štýl. Vďaka blízkosti privádzača D4 na diaľnicu je možné kedykoľvek vycestovať a pohodlne sa odviezť bez zbytočného zdržania. Lokalita Podunajské Biskupice sa radí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce mestské časti Bratislavy. Nájdete tu súkromie aj živý mestský ruch; vysoký štandard aj pôsobivé bývanie pre mladých ľudí, ktorí preferujú aktívny životný štýl.

Rodinný dom obsahuje dve podlažia a má zaujímavú dispozíciu, ktorá splní očakávanie aj náročného klienta. Lokalita, v ktorej je umiestnený tento luxusný dom je význačná pre vysokú mieru súkromia a aj samotný vjazd na parkovisko pred domom je riešený samostatnou cestou na konci ktorej je elektronicky ovládaná brána, ktorá oddeľuje priestor okolia domu od verejnej cesty.

Rodinný dom je príjemne zariadený vo veľkej miere sú použité kvalitné materiály ako prírodné drevo kameň a dizajnové časti interiéru, ktoré dodávajú priestoru atraktivitu a jedinečnosť. Samotný interiér poskytuje množstvo zaujímavých variácií usporiadania a obsahuje veľkorysú výmeru. Veľkú časť tohoto domu tvoria presvetlené priestory. Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi doplňuje svojím kvalitným a moderným prevedením tento nadčasový priestor. V celom dome sú použité kvalitné materiály a farebnosť je prispôsobená dnešným trendom v oblasti bývania.

Nadčasovosť nehnuteľnosti dodávajú veľkoformátové okná. Dom je orientovaný na severozápad a na prvom podlaží obsahuje terasu na ktorej je predpríprava na inštaláciu vírivky.

Dom:

Dom má dobrú dispozíciu, je veľmi dobre zariadený a pripravený pre nových majiteľov, ktorí uprednostňujú moderné a jedinečné bývanie v tichej lokalite.

Priestory domu pozostávajú celkovo z piatich izieb. K súkromiu prispieva fakt, že vstupné dvere do bytového domu sú chránené kamerovým systémom, čo zaisťuje vysokú mieru bezpečnosti. Vstupná brána je ovládaná elektronicky a celý objekt je monitorovaný.

Po vstupe do domu cez vchodové dvere sa nachádzame vo vstupnej chodbe. Na prízemí pri vstupe je situovaná toaleta a kúpeľňa. Prechodom cez vstupnú halu sa dostávame do modernej a veľkej kuchyne, ktorá je spojená s nadčasovo zariadenou dennou miestnosťou, z ktorej je dispozične veľmi dobre vyriešený priamy vstup do zimnej záhrady. Zimná záhrada obsahuje nábytok a poskytuje majiteľom príjemné posedenie a relax na nerušenom mieste s vysokou dávkou súkromia. Obývačka je v otvorenom a čistom štýle, obsahuje komfortnú sedačku, z ktorej je príjemný pohľad do celej kuchynskej časti a tento priestor je veľmi prakticky oddelený jedálenským stolom. Drevená podlaha v priestore v prírodnej farbe pôsobí veľmi príjemne.

Priestranná kuchynská linka vyrobená na mieru je vybavená vstavanými spotrebičmi (elektrická varná doska, umývačka, mikrovlnka a samostatná chladnička s mrazničkou) je v kvalitnom a nadčasovom prevedení. Kuchyňa disponuje jednoduchým a účelným jedálenským stolom so stoličkami.

Zo vstupnej haly sa postupne dostávame ku schodisku, ktoré vedie na druhé podlažie domu, kde vchádzame do priestrannej haly. Zo spoločnej haly, ktorá je situovaná uprostred môžeme vstupovať celkom do troch spální, pracovne a samostatnej kúpeľne s toaletou, ktorá je naviac vybavená veľkorysou terasou. Samozrejmosťou spální je vstavaná šatníková skriňa a nábytok vyrobený priamo na mieru v každej miestnosti čím sa zdôrazňuje jedinečnosť a vysoká úžitková hodnota. Terasa, ktorá sa nachádza ja prvom podlaží poskytuje miesto, na ktorom je možné tráviť príjemné chvíle a relaxačný odpočinok. Naviac terasa obsahuje predprípravu na umiestnenie vírivky.

Parkovanie:

Rodinný dom poskytuje parkovanie priamo v dvojgaráži, kde sa nachádza priestor pre dve vozidlá a zároveň je možnosť parkovania priamo pred domom, čo zvyšuje kvalitu bývania. Veľkou výhodou parkovacieho miesta pred domom je aj skutočnosť, že sa parkovanie nachádza priamo na rotačnom disku a tak po vstupe pred dom nie je nutné vozidlo otáčať, ale automaticky po spustení otočnej plochy sa vozidlo celé otočí tak, aby smerovalo priamo na príjazdovú cestu. Tým sa maximálne zjednodušuje otáčanie a zvyšuje pohodlie pri parkovaní.

Fitnes: 

Na prízemí domu sa nachádza fitnes centrum vybavené modernými strojmi na cvičenie a zároveň sa v tejto časti domu nachádza sauna a kúpeľňa s toaletou. Po cvičení je možné absolvovať saunu a zároveň je priestor technický vybavený tak, aby sa po výstupe zo sauny dalo pohodlne vstupovať aj do časti pozemku, kde sa nachádza upravovaný trávnik a bazén s prekrytím v dĺžke 8 metrov, ktorý bude poskytovať dostatok priestoru na plávanie a relax. Neďaleko bazéna sa nachádza záhradný domček na uskladnenie príslušenstva a náradia.

Lokalita

Ulica 8.mája sa nachádza v mestskej časti Podunajské Biskupice, s výborným napojením na Krajinskú a obchvat Bratislavy D4. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj MHD. V rámci lokality sa nachádza športový areál, nemocnica s poliklinikou, množstvo detských ihrísk a športovísk, materská škôlka, MHD v dostupnosti. Výhodou lokality sú priestranné zelené plochy a chodníky na bezpečné bicyklovanie, venčenie psov, kočíkovanie mimo ciest. Poloha nehnuteľnosti zabezpečuje rýchly presun na diaľničný obchvat smer Trnava, Žilina.


Cena: 890 000,- eur


Výmera:

Plocha pozemku vrátane zastavanej plochy : 700 m²

Zastavaná plocha : 200 m²,

Celková podlahová plocha miestností: 300 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising