Priestranný rodinný dom v žiadanej časti Koliby

6 izb. rodinný dom, Sovia, Nové Mesto

INFO V RK
Detail
Počet izieb: 6
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Sovia
Celková plocha: 502,60 m2
Interiér: 200,40 m2
Terasa: 24,20 m2
Pozemok: 121,00 m2
Zastavaná plocha: 157,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: Garáž

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájm výnimočný dom v žiadanej časti Koliby. Najvýraznejším prvkom, okrem jeho rozlohy, je vysoká miera súkromia a bezpečnosti, obkolesenie zeleňou  a zároveň slnečnosť na pozemku, či garáž.


Ak ste milovníci súkromia, aj v tejto sfére vás dom príjemne prekvapí - nikto na pozemok nepozerá a dom je na veľmi málo frekventovanej ceste kúsok od lesa.


Dispozícia domu pozostáva z dvoch podlaží, pričom na prvom sa nachádza denná časť –nadštandardne priestranná obývacia izba s krbom, ktorý vždy v dome navodí príjemnú atmosféru aj počas chladnejších dní. Dominujú vysoké stropy, ktoré si priam žiadajú byť dekorované nadrozmernými obrazmi. Do kuchynskej časti vojdete z obývacej miestnosti, s ktorou je spojená. Vybavená je kuchynskou linkou a navyše máte k dispozícii aj praktickú komoru vedľa kuchyne. Z kuchyne môžete vyjsť na terasu a využiť priestor na príjemné posedenie pri obede, či káve. K uloženiu či uskladneniu potrebných, či sezónnych potrieb slúži veľký sklad a na prvom podlaží sa rovnako nachádza aj priestranná pracovňa a toaleta.


Podlahy v interiéri pozostávajú z gresovej dlažby v kombinácii s drevenými parketami, ostatné priestory sú riešené keramickou dlažbou.


Na druhom podlaží domu sa nachádza nočná časť pozostávajúca zo 4 izieb a dvoch kúpeľní,  do ktorej vstupujete cez priestrannú galériu. Všetky izby si vie budúci vlastník prispôsobiť podľa svojich potrieb, či už ako spálne, detské izby, pracovne alebo hosťovské izby. Z každej z izieb sa viete zároveň dostať na balkón. K dispozícií sú aj dve slnečné kúpeľne s podlahovým vykurovaním. Z galérie sa vychádza na nádhernú terasu, kde je ideálne umiestnenie jaccuzzi, je obklopená zeleňou, vyspelou vegetáciou a zasadená do mierneho svahu, čo vytvára jedinečnú atmosféru.


Vykurovanie je realizované pomocou obehového čerpadla. Rozvod tepla je cez podlahové vykurovanie v kombinácií s teplovzdušnými konvertormi a závesnými radiátormi. Ohrev vody je zabezpečený plynovým kotlom.

Na pozemok je vjazd automatickou elektrickou bránou a na pozemku sa nachádza aj garáž pre jedno auto. Parkovanie pre niekoľko ďalších áut vašej návštevy je tiež bezproblémové.

Túto nehnuteľnosť vám radi predstavíme na osobnej obhliadke, na ktorej sa do domu a jeho prostredia zamilujete. 


Cena: 3000 € ( 2700 € dom + 300 € energie)


Výmera: prízemie: 245,6 m2 (1NP: interiér 105,7 m2, terasa 18 m2, 21 m2 garáž), 2. NP: interiér 94,7 m2, terasa 6,2 m2), pozemok: 278 m2


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bezstarostný.

Cena je konečná zahŕňa poplatky a servis spojený s predajom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising