Elegantne zrekonštruovaný byt na Palisádach

4 izb. byt, Kozia, Staré Mesto

379 000 €
Splátka hypotéky: 1 002 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 379 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 75 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Kozia
Celková plocha: 113,20 m2
Interiér: 109,20 m2
Pivnica: 4,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: Možnosť parkovania pred bytovým domom

Popis

Táto jedinečná nehnuteľnosť prešla v uplynulom období vkusnou rekonštrukciou, kde bol kladený dôraz jednak na kvalitu použitých materiálov. Rekonštrukcia sa snažila skĺbiť podčiarknuť to najlepšie z nehnuteľnosti a nechala vyniknúť jej potenciál. Vznikol kompaktný celok, ktorý vytvára reprezentatívny priestor a zároveň dáva pocit domova. 


Byt na jednej z najprestížnejších adries Starého Mesta - Kozia ulica,  v kombinácii s moderným interiérom spája všetky žiadané atribúty a vytvára nehnuteľnosť na tej najvyššej úrovni. 


BYT: 

Už od vstupu do nehnuteľnosti je návštevníkovi zrejmé, že sa jedná o jedinečnú nehnuteľnosť prepracovanú do každého detailu.  Pre zachovanie čistého priestoru je priamo v hale dostatok úložného miesta.


V príjemnej  spálni  sa nachádza nielen manželská posteľ, ale aj šatníková skriňa na mieru a stále dostatok voľného priestoru. Hlavná spálňa s nadštandardnou výmerou ( až 24m²) disponuje aj walk-in šatníkom. V obývacej izbe nájdeme dizajnovú sedačku, ktorá oživuje a vyzdvihuje šarm bytu.  Svetlá kuchyňa prevedená vo vysokom lesku, vybavená vstavanými spotrebičmi je splneným snom. Samostatná jedálenská časť bude to správne miesto pre príjemné posedenie s rodinou alebo priateľmi. 


Čerešničkou na torte je štýlová kúpeľna s dominantnou voľne stojacou vaňou, ale aj so sprchovým kútom, nachádza sa tu toaleta a bidet. Druhá samostatná toaleta je pri vstupe. 

Rodičia rozhodne ocenia uzavretý a tichý vnútroblok prístupný aj z bytu, ktorý bol v uplynulom období zveľadený a pribudla tu detská preliezačka. Tento priestor ocenia deti, ale aj rodičia ktorí priamo z pohodlia domova môžu svoje deti sledovať pri hre. 


Lokalita:

Palisády a obzvlášť Kozia ulica, sú veľmi obĺubené pre svoj historický charakter a zároveň skvelú dopravnú dostupnosť a kompletnú občiansku vybavenosť. Pár krokov od domu sa nachádzajú štýlové kaviarne, ikonická Židovská ulica, ale aj samotný hrad. Bonusom sú blízke potraviny, drogéria, reštaurácie. 


Cena: 379.000 Eur 

Výmera:113,2m² (interiér 109,2m², Pivnica 4m²)


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising