Elegantný, priestranný 3i byt v Starom meste

3 izb. byt, Dostojevského rad, Staré Mesto

1 600 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Dostojevského rad
Celková plocha: 112,00 m2
Interiér: 110,00 m2
Pivnica: 2,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: Státie vo vnútrobloku v garáži

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný, priestranný 3i byt v Starom Meste na Dostojevského rade. Tento byt po kompletnej rekonštrukcii v podobe v akej je aktuálne je ešte neobývaný a čaká na svojho nájomcu. Kompletná vkusná rekonštrukcia a lokalita Starého mesta priamo v centre diania je ponuka, ktorá sa neodmieta.

Moderná a vkusná rekonštrukcia tohto priestranného 3i bytu poskytne novému nájomcovi ideálne miesto pre život. Krásy starého mesta a plná občianska vybavenosť doslova pod oknom.


Byt:Priestranná vstupná chodba, ktorá je vybavená po pravej strane botníkom, po ľavej strane vešiakovou stenou nás nasmeruje do dennej časti bytu. Po ľavej strane je situované samostatné WC.

Denná časť v podobe vzdušnej obývacej izby spojenej s kuchyňou sa nesie v zemitých farbách. Príjemným oživením je dominantná sedacia súprava vo vkusnej námorníckej modrej farbe. Jedálenská časť je umiestnená v strede dennej časti a pozostáva z jedálenského stola so stoličkami spojeného s kuchynským ostrovčekom.

Dve samostatné plnohodnotné izby sú vybavené posteľami a veľkými šatníkovými skriňami, ktoré poskytnú dostatok úložného priestoru. Množstvo úložného priestoru je podporené vstavanou skriňou umiestnenou na chodbe.

Nadštandardná kúpeľňa pozostáva zo sprchového kútu, práčky či umývadiel.

Komfort bývania v tomto byte je obohatený o elektrické exteriérové žalúzie či klimatizáciu.

Parking je zabezpečený v podobe parkovacieho státia vo vnútrobloku v uzamykateľnej plechovej garáži.


Lokalita:Byt sa nachádza na ulici Dostojevského rad priamo oproti OC Eurovea alebo známej Galérii Umelka.

Svojou polohou umožňuje čerpať všetky benefity plnej občianskej vybavenosti ako aj skvelej dostupnosti v rámci mesta a v neposlednom rade historické Staré mesto je na pár krokov.

 


Cena: 1600 eur mesačne (1350 eur nájom + 250 eur energie + 50 eur parkovacie státie) 


Výmera: 112 m2 (interiér 110m+ pivničná kobka 2m2) 
Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising