Elegantný a dizajnový byt na atraktívnej adrese 

3 izb. byt, Tallerova, Staré Mesto

598 000 €
Splátka hypotéky: 1 581 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 598 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 119 600 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Tallerova
Celková plocha: 103,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj elegantný a dizajnový 3i byt, ktorého adresa patrí medzi najatraktívnejšie štvrte na bývanie v hlavnom meste, na Tallerovej ulici Starého mesta. 

Tento nadčasový byt zaručene splní tie najnáročnejšie predstavy o vyhľadávanom bývaní v klasickom staromestskom byte. Vysoké stropy, drevené parkety a nádherné dvojkrídlové drevené dvere sa doplnili moderným minimalistickým zariadením, čo spolu vytvára unikátne atraktívne prepojenie. 

Výnimočný štýl bývania s príznačnou eleganciou podčiarkuje exkluzívny nábytok a dodáva česť trvácnym materiálom, akými sú najmä drevo. Jedinečnú charizmu bytu dodávajú aj ľahký dotyk minulosti vo forme parkiet, či dverí.

Obývacia miestnosť je priestranná a funkčne doplnená o zariadenie pre príjemný relax. Nadčasové architektonické riešenie kuchyne je vedené v modernom a minimalistickom štýle. Kuchynská linka v striebornej farbe úžasne vyniká v klasicky drevenom prostredí ikonického nábytku.

Do kúpeľne vojdete zo spálne alebo chodby a očarí vás intenzívny vizuálny zážitok kombinácie obkladov v bielej a lososovej farbe. Vybavená je nábytkovo úspornejšie, no zároveň plnohodnotne napĺňa svoju funkčnosť. Toaleta je samostatná a navyše je dispozícia bytu obohatená o samostatný šatník.

Tento veľkorysý byt sa nachádza na 1. poschodí a pre plnohodnotné precítenie tohto bytu je ideálna osobná návšteva na obhliadke.

Lokalita:
Byt sa nachádza v srdci Starého Mesta na mimoriadne obľúbenej Tallerovej ulici. V okolí nájdete výbornú občiansku vybavenosť a v pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum Bratislavy s reštauráciami, či kaviarňami.

 

Cena: 598 000 eur
Výmera:103 m²


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti.

 Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising