Kancelárske priestory v širšom centre mesta s možnosťou parkovania

kancelárske priestory, Kukučínova, Nové Mesto

1 397 € / mesiac
Detail
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Kukučínova
Celková plocha: 108,30 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom kancelárske priestory na 3. poschodí budovy využívanej na obchodné a administratívne účely.

Celková výmera ponúkaných priestorov je 108,3 m2.  Pozostávajú z 5 samostatných kancelárií. Kancelárie od seba oddeľujú priečky, ale zároveň sú prepojené dverami, dajú sa teda využiť ako samostatné kancelárie alebo ako 1 čiastočne otvorený priestor. Do 2 kancelárií je samostatný vstup a je možné ich využívať samostnatne. K priestoru prislúchajú 2 kuchynky a 2 oddelené toalety.

Nehnuteľnosť je klimatizovaná, na podlahe je položená plávajúca podlaha s výnimkou 1 miestnosti, kde sa nachádza koberec.

Vstup je zabezpečený vrátnikom ovládaným na diaľku.

Parkovanie je verejné, možné na ulici pred budovou alebo v blízkosti budovy. V prípade záujmu je možný prenájom garáže priamo oproti objektu alebo parkovacích miest na susediacom oplotenom pozemku.


Lokalita:

Kancelárie sa nachádzajú na Kukučínovej ulici na skok od Trnavského Mýta. Táto lokalita sa vyznačuje ľahkou dostupnosťou do mesta a zároveň ponúka relatívne jednoduché parkovanie. V pešej dostupnosti sa nachádza autobusová zastávka aj zastávka električky, potraviny aj reštaurácie.

Cena na mesiac: 8 € /m2 + odhadom 4,9 €/m2 energie


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising