Rezervované | 3i byt na dobrej adrese neďaleko centra Bratislavy

3 izb. byt, Líščie nivy, Ružinov

270 000 €
Splátka hypotéky: 714 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 270 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 54 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Ružinov
Ulica: Líščie nivy
Celková plocha: 78,71 m2
Balkón: 4,80 m2

Popis

Nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnila.

Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, že máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.


Prajeme Vám pekný deň.


Tím Arvin & Benet
_____________________________________________________


Popis:

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt v Ružinove

Vo vyhľadávanej časti Bratislavy vám ponúkame priestranný 3i byt, ktorý prináša svojou dispozíciou a riešením pohodlné bývanie a dostupnosť služieb priamo v Ružinove. Vynikajúce dopravné spojenie a zároveň tiché prostredie je veľkou výhodou.

Byt je v pôvodnom stave má výbornú dispozíciu a možnosť zvýšiť úroveň bývania vhodnou rekonštrukciou. Prednosťou bytu je jeho priestranná denná miestnosť, dostupnosť do centra mesta a blízkosť trhoviska na Miletičovej.

Byt je orientovaný na sever.


Byt:

Charakterom bytu je jeho jednoduchá a priestranná dispozícia, ktorá poskytuje možnosti prispôsobenia budúcim potrebám, ktoré vytvoria pohodlie a príjemnú atmosféru bývania v Ružinove. Byt sa nachádza na treťom poschodí z dvanástich poschodí bytového domu s dvoma výťahmi.

Po vstupe do bytu cez vstupné dvere sa nachádzame vo vstupnej hale. Po pravej strane sa nachádza vchod do kuchyne, vedľa vstupu do kuchyne je samostatný vstup do dennej miestnosti, spálne a pracovne. Kúpeľňa je obložená modernými materiálmi, ktoré príjemne pôsobia v celom priestore. Súčasťou kúpeľne je priestranná vaňa. Celkovo jednoduché riešenie kúpeľne poskytuje dostatok priestoru. Samostatná toaleta je umiestnená hneď vedľa kúpeľne. Všetky izby sú veľké a nepriechodné. Byt ponúka výhodu spojenia kuchyne s dennou miestnosťou. Parkovanie v okolí bytového domu je verejné.

Kuchynská linka je vo svetlo hnedom prevedení. Napriek kompaktným rozmerom ponúka rozmanité využitie a spĺňa všetky nároky na praktickosť. Na kuchynskej linke sa samozrejme nájde priestor na často používané spotrebiče ako mikrovlnná rúra, kávovar prípadne umývačka riadu.

Z dennej miestnosti je vstup na balkón, ktorý budúcemu majiteľovi poskytne príjemný priestor na relax a chvíle pohody.


Lokalita: 

Ulica Líščie Nivy sa nachádza v mestskej časti Ružinov. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj električkou. Zastávka sa nachádza 3 minúty pešo z bytového domu priamo na ulici Záhradnícka. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho cez Záhradnícku ulicu – do 5 minút autom a do 10 minút na bicykli. Ideálna poloha bytu v Ružinove zabezpečuje dobrú dostupnosť do centra mesta. Súčasťou okolia je množstvo príjemných kaviarní a reštaurácií. Milovníkov kultúry určite poteší pešia dostupnosť budovy Radošinského naivného divadla, ktoré ponúka počas sezóny veľa dobrých predstavení a príjemných kultúrnych zážitkov. Výhodou je aj dobrá dostupnosť trhoviska Miletičova, ktoré svojou rôznorodosťou ponúka množstvo produktov nielen od domácich farmárov. V lokalite sa nachádzajú detské ihriská, zimný štadión, športoviská, fitness centrum a obchodný dom OC Centrál


Cena: 270 000 eur

Výmera: 78,71 m² (interiér 73,91 m² + balkón 4,80 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising