Rezervované | Krásny a útulný 3i byt v novostavbe Tammi s 2 garážovými státiami

3 izb. byt, Pri Hrubej lúke, Dúbravka

329 000 €
Splátka hypotéky: 870 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 329 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 65 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Dúbravka
Ulica: Pri Hrubej lúke
Celková plocha: 93,08 m2
Interiér: 84,08 m2
Balkón: 3,00 m2
Pivnica: 6,00 m2
Parkovanie: Možnosť zakúpenia 2 parkovacích garážových státí.

Popis

Nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnila.

Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, že máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.


Prajeme Vám pekný deň.


Tím Arvin & Benet
_____________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj krásny a útulný 3i byt v novostavbe Tammi s 2 parkovacími garážovými státiami a veľkou murovanou pivnicou


Táto nehnuteľnosť je nová, moderná, kompletne zariadená a ponúka nadštandardné teplo domova. Ak sú toto vlastnosti, ktoré by Vaše nové bývanie malo spĺňať, tak tento byt je určený práve pre Vás.
K týmto benefitom dopĺňame novú štvrť, strategickú lokalitu, výbornú praktickú dispozíciu ktorá využíva efektívne doslova každý jeden centimeter štvorcový, kvalitné materiály, príjemný balkón orientovaný na nepreferovanejšiu svetovú stranu a skvelé parkovanie v garáži pre dve autá. To sú ďalšie benefity, ktorými si vás tento byt určite nakloní na svoju stranu.


Čerešničkou na torte je, že sa predáva kompletne zariadený, nevyžaduje žiadne dodatočné náklady ani úpravy a vám stačí prísť so zubnou kefkou užívať si krásne, čisté a moderné bývanie.

Byt:

Byt sa nachádza na 5/7 poschodí novostavby z roku 2018.
Hneď pri príchode Vás príjemne prekvapí veľká vstupná chodba s množstvom úložného priestoru vo vstavanej skrini po ľavej strane – napravo máme praktický botník a vešiaky na bundy, kabáty, kabelky či tašky. Predsieň je adekvátne priestranná na uskladnenie ďalších vecí a náčinia.

Po pravej strane vchádzame do priestrannej spálne, ktorej dominuje manželská posteľ.

Veľký dôraz kladieme opäť na množstvo úložného priestoru v stavaných skriniach. Praktický pracovný alebo skrášľovací kútik poteší určite všetky dámy, ktoré by o kúpe tejto nehnuteľnosti rozmýšľali. Blackoutove závesy vás zase v prípade potreby dôkladne izolujú od okolitého sveta, alebo skôr svetla, keďže byt je z tejto miestnosti orientovaný do tichej a zelenej zóny mestskej časti. Vysoká miera súkromia, ktorá pramení z orientácie tejto časti bytu je ďalším nesporným plusom.

Za spálňou sa nachádza detská izba, z ktorej doslova sála radosť, pozitívna atmosféra a detský smiech. Samozrejme v prípade potreby je možné túto miestnosť prekonfigurovať na pracovňu či hosťovskú izbu.

Veľký prím hrá samostatná toaleta s umývadlom v príjemnom a obľúbenom zemitom tóne.

Taktiež kúpeľňa s vaňou a práčka so sušičkou nadväzujú na veľmi príjemný doterajší dojem.

Najlepšie na záver, a síce denná časť, v ktorej sa prepája kompletne zariadená kuchyňa s obývacou miestnosťou prepojenou jedálenským stolom so štyrmi stoličkami.

V najteplejších dňoch určite nájde svoje opodstatnenie klimatizácia. Z obývačky sa dostávame na balkón, ktorý nám umožňuje pohľady do epicentra projektu a na blízku Devínsku kobylu.

Celý byt sa vezie na vlne príjemnej domáckej atmosféry. Novým majiteľom ponúka všetko čo môžu potrebovať nato, aby si perfektne užili všetky jeho pozitívne aspekty.


Lokalita:
Moderná štvrť z dielne kvalitného a developera YIT so všetkým, na čo ste v meste zvyknutí. Dôraz pri výstavbe bol kladený na vysoký komfort bývania a kvalitné komunitné spracovanie – nový majiteľ bytu bude mať možnosť využívať tomuto bytovému domu prislúchajúci Activity park a saunu ! Detské ihriská, workout zóna na posilňovanie, obchodný reťazec v tesnej blízkosti, či výborná dostupnosť do lesov na okolí ako vhodné možnosti na šport, turistiku, oddych či opekačku, to sú ďalšie benefity bývania v tejto nehnuteľnosti v tejto mikto lokalite.


Na skok sa nachádza nákupné centrum BORY MALL s obchodmi, reštauráciami, kaviarňami, kinom, fitness i bazénom, ale aj veľkokapacitné obchodné prevádzky, predajne záhradnej techniky, či nábytku. Neďaleko vyrastá nová, moderná nemocnica.

Cena: 359 000 eur (329 000 eur byt, 30 000 2x garážové státie)
Výmera: 93,08 m² (interiér 84,08 m², balkón 3 m², pivnica 6 m²)

Počet izieb: 3
Lokalita: Dúbravka
Ulica: Pri Hrubej lúke
Celková plocha: 93,08 m2
Interiér: 84,08 m2
Bakón: 3 m2
Pivnica: 6 m2

Orientácia: Obývacia miestnosť s balkónom JV, spálňa a detská izba SZ

Mesačné náklady: 178€ na dve osoby

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising