Nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnila.
Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, že máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.
Prajeme Vám pekný deň.
Tím Arvin & Benet
_____________________________________________________
Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý 2i byt na námestí SNP v modernom a obľúbenom projekte City Gate medzi Laurinskou a Gorkého ulicou.
Tento byt s príjemnou atmosférou je ideálny na bývanie pre jednotlivca, pár alebo na investíciu. Nachádza sa na 3. poschodí a predáva sa zariadený, čo môže zaujímať práve investičných kupujúcich.
Výhľady bytu sú orientované na Laurinskú ulicu, čo dodáva bývaniu unikátny charakter. A to aj vďaka lokalite a samotným bytovým domom, ktorý spája silnú históriu a zároveň aj výhody novostavby.
Výnimočnosť nehnuteľnosti pridáva fakt, že City gate bola budova bývalej Slovenskej národnej banky. Ako nový vlastník si budete užívať výhody života v centre diania a blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti na pešo.
Po vstupe do bytu sa po pravej strane je praktický šatník, kde sa nachádza aj technické zázemie bytu, či práčovňa a po ľavej strane samostatné WC s umývadlom.
Pokračujeme do priestrannej a svetlej dennej časti bytu, z ktorej sa vchádza do spálne. Obývačka disponuje oddychovou časťou s rohovou sedacou súpravou a TV nábytkom a jedálenskou časťou so stolom so stoličkami.
V kuchyni nájdete kompletne vybavenú a zariadenú kuchynskú linku v nadčasovej bielej farbe. V spálni je dominantná manželská posteľ a dostatok úložného priestoru.
Do priestrannej kúpeľne sa vchádza zo spálne a disponuje veľkou vaňou ideálnou k príjemnému relaxu, umývadlom so zrkadlom a praktickými skrinkami.
Technicky je apartmán vybavený aj centrálnou klimatizáciou, protipožiarnym systémom a videovrátnikom. Zároveň je bytový dom strážený bezpečnostnou službou a pre vlastníkov, či ich hostí je k dispozícii aj recepcia.
Občianska vybavenosti tohto projektu absolútne úžasná. Nájdete tu všetky služby, ktorú potrebujete, a to aj bez auta. Obľúbené obchody, potraviny (Yeme, Tesco, Lidl), kaviarne, galérie, banky, divadlá, či lekárne.
Cena: 344 000 eur
Výmera: 62,3 m²
Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.
Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.