Luxusný 3i byt s terasou v centre Dunajskej Stredy

3 izb. byt, Galantská Cesta, Dunajská Streda

230 000 €
Splátka hypotéky: 608 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 230 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 46 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Dunajská Streda
Ulica: Galantská Cesta
Celková plocha: 128,00 m2
Interiér: 99,00 m2
Terasa: 26,00 m2
Pivnica: 3,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj to najlepšie, čo je momentálne v Dunajskej Strede možné kúpiť

Tento byt je určený pre náročného klienta, ktorý pre seba a svoju rodinu hľadá niečo, čo sa vymyká štandardu a čo sa výnimočne a na krátku chvíľu objaví na trhu. Poďme si bližšie predstaviť tento 3i klenot na najvyššom poschodí novostavby Duna Palác na ulici Galantská cesta v centre Dunajskej Stredy. Tento projekt disponuje bezkonkurenčným umiestnením.

BYT:

Čo uvádzame úplne na úvod je, že tento byt prakticky nemá susedov, keďže dva vedľajšie byty sú svojou dispozíciou orientované smerom od tohto bytu, čo extrémne umocňuje komfort a diskrétnosť nových majiteľov tejto nehnuteľnosti.

Už na prvý pohľad po vstupe do bytu našu pozornosť upúta dizajn, prepracovanosť, kvalitné materiály a výborná dispozícia. Byt ponúka viaceré možnosti využitia jednotlivých miestností.

Po vstupe do bytu sa nám po pravej strane ponúka veľmi prakticky riešený šatník.

Vľavo vchádzame do nadčasovej kúpeľne, ktorá ponúka priestrannú masážnu vaňu, oddelený sprchovací kút, päť metrov dlhú kamennú dosku s dvomi umývadlami s práčkou a sušičkou Miele, toaletu a bidet. V celom bytu sú na mieru robené masívne drevené dvere.

Drevené sú aj okná a dvere na terasu. V celom byte je cítiť vysokú úroveň všetkých materiálov a prevedení.

Zo vstupnej haly sa ďalej posúvame do centrálnej časti bytu, ktorú tvorí veľká obývacia miestnosť s jedálenskou častou a kuchyňou. V celom byte sú drevené podlahy a podlahové kúrenie. V každej miestnosti je tiež klimatizačná jednotka, prostredníctvom ktorej je možné vychladiť, no i vyhriať jednotlivé miestnosti.

Celý byt bol zariaďovaný renomovaným architektom, ktorý mal pri práci voľnú ruku pričom nešetril na materiáloch, nábytku ani spotrebičoch. V kuchyni nachádzame opäť spotrebiče najvyššej triedy od spoločnosti Miele. Krištáľové lustre, kožená sedacia súprava a kvalitná drevená kuchynská linka dodávajú  tomuto priestoru gráciu a jedinečnosť.

Pocitovo je všetko nové, čisté a veľmi kvalitné.

Vašu pozornosť zaujme tiež krásna a prepracovaná pracovňa, ktorú by v prípade potreby bolo možné pretransformovať na detskú izbu či druhú spálňu, čo by bolo v tomto prípade zrejme aj škoda, ale samozrejme, účel svätí prostriedky a ak bude nový majiteľ potrebovať urobiť zmenu, v miestnosti určite zotrvá extrémne hodnotné a cenné pálene sklo, ktoré čiastočne prepája túto miestnosť s kúpeľnou.

Veľmi príjemná je aj spálňa s komfortným priestranným šatníkom a prístupom na terasu. Tá svojou orientáciou na juhovýchod, no najmä do tichého a zeleného vnútro bloku ponúka spolu so zelenou bariérou vystavanou z tují jedinečnú oázu ticha a zelene v absolútnom centre mesta. Toto je naozaj jedinečná a výnimočná kombinácia. Automatická markíza či ohrievač už iba príjemne podľa potreby ročného obdobia dolaďujú atmosféru. Najvyššie podlažie v rámci bytového domu tiež ponúka vyššiu mieru komfortu a ticha, keďže nad vami už nebudú žiadni susedia.

Malý počet bytov vo vchode má vplyv na mieru slušnosti, čistoty a bezpečnosti spoločných priestorov.

Dodatočný úložný priestor predstavuje pivnica.

K bytu je možné postúpiť aj dve parkovacie miesta v garáži bytového domu, ktoré ma súčasný majiteľ v nájme, za tie platí spolu 120 EUR mesačne.

Lokalita:

Nakoľko je Dunajská Streda menšie a kompaktné mesto, na skok je to z tejto mikrolokality doslova všade. Všetky služby sú po ruke, čerešničkou, a to v tomto prípade doslova je cukráreň Wagner priamo v rámci bytového domu.

Cena: 230 000 eur

Výmera: 128 m² (interiér 99 m² + terasa 26 m² + pivnica 3 m² )


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising