Rozsiahly stavebný pozemok pod Pajštúnom v centre obce Borinka

pozemok, Borinka

539 000 €
Splátka hypotéky: 1 425 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 539 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 107 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Borinka
Celková plocha: 3.359,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj rozsiahly slnečný stavebný pozemok obklopený množstvom zelene. Vyznačuje sa vysokou mierou súkromia, panuje tu absolútny kľud.

Pozemok sa nachádza v centre obce Borinka. Je ako stvorený pre pokojný život. Dostupnosť z Bratislavy je len 20 min. cesty autom, čo celému pozemku pridáva na atraktivite hlavne pre ľudí, ktorí hľadajú súkromie a oddych pred rušným mestským životom.

Pozemok núka zároveň aj skvelú investičnú príležitosť v podobe možnosti vyhotovenia rodinných domov, nakoľko minimálna výmera stavebného pozemku v obci Borinka je 600m2.

Výhodou pozemku je fakt, že sa nachádza na veľmi atraktívnom mieste v rámci obce. V tesnej blízkosti sa nachádza obecný úrad, materská škola, pošta či potraviny.

 

Neodmysliteľnou súčasťou je pripojenie na všetky inžinierske siete, ktoré uľahčia celý proces rekonštrukcie domu ako aj prípadnej výstavby.

Stojaci dom na pozemku v pôvodnom stave je vo výbornej kondícii a vhodný na kompletnú rekonštrukciu.

Lokalita:


Borinka je mimoriadne obľúbená obec najmä pre ľudí, ktorí sa neuspokoja s husto osídleným bývaním v rovinatých oblastiach, ale potrpia si na súkromie, množstvo prírody a malebné scenérie.
Dostupnosť autom je 20 min. od Bratislavy a novovznikajúca časť Bory a okolie


Cena: 539 000 EUR

Pozemok: 3 359 m²

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising