Rezervované | Príjemný 2i byt v obľúbenej časti Ružinova

2 izb. byt, Muškátová, Ružinov

185 000 €
Splátka hypotéky: 489 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 185 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 37 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Ružinov
Ulica: Muškátová
Celková plocha: 35,13 m2

Popis

Nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnila.

Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, že máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.


Prajeme Vám pekný deň.


Tím Arvin & Benet
_____________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj kompaktný, moderný a kompletne zrekonštruovaný 2i byt na Muškátovej ulici v Ružinove

 

Bývanie v tejto obľúbenej časti Bratislavy je ako stvorené pre širšie spektrum ľudí, či už pre mladý pár, ktorý žije aktívnym životným štýlom či pár s dieťaťom, ktorý ocení široké možnosti využitia prislúchajúcej zelene a ihrísk. Nehnuteľnosť je ale tiež vhodná pre ľudí vo veku s dôrazom na vyššiu mieru pokoja a úrovne bývania.

 

Túto nehnuteľnosť považujeme za extra likvidnú a to z viacero dôvodov. Perfektná lokalita, praktická dispozícia, čerstvá kompletná rekonštrukcia celého bytu. Orientácia do tichého a zeleného vnútro bloku, je kompletné zariadená, nevyžadujúca žiadne ďalšie investície a náklady.

 

Byt je orientovaný na juhovýchodnú stranu, pričom vás poteší jeho orientácia obývačky a spálne do tichého a zeleného vnútro bloku.

 

Byt:

 

Byt má kompaktnú dispozíciu, je odetý v novom šate a pripravený na nových majiteľov.

Byt sa nachádza na štvrtom z piatich podlaží zatepleného bytového domu s novým vonkajším plášťom a výťahom. Novým majiteľom prislúcha možnosť využívať spoločnú kočikáreň na prízemí bytového domu.

Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame vo vstupnej hale. Po pravej strane je elegantnými drevenými posuvnými dverami vstup do kúpeľne, v ktorej sa nachádza tiež sprchovací kút, práčka a umývadlo s LED podsvietením a skrinkou s úložným priestorom.

Na ľavej strane máme praktický botník, taburetku e opäť praktické posuvné dvere s vešiakmi – šikovné a dômyselné riešenia, ktoré do bytu prinášajú pridanú hodnotu.

 

Dennú časť tvorí obývacia miestnosť a kuchyňa vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi, ktoré spája praktický barový pult. Celý priestor je na vlne príjemných zemitých tónov, ktoré pôsobia veľmi sympaticky a útulne, prírodný element dopĺňa kamenná stena. Komfortná sedačka zútulňuje a nadväzuje na príjemný pocit tejto časti bytu napriek jej menšej výmere. 

 

V spálni vám bude k dispozícii priestranná rolldorová skriňa, ktorá je pozdĺž celej miestnosti. Manželská posteľ, pracovný stôl, komoda a kreslo dopĺňajú vybavenosť všetkým, čo by malo byť potrebné.

Pri zariaďovaní bol kladený dôraz nielen na praktickosť, ale aj dizajn a celkový pocit využiteľnosti každého jedného centimetru bytu. 

Parkovanie je verejné a je možné priamo pred vstupom do bytového domu v rámci parkovacích kapacít poskytujúcich vnútro blokom, ale k dispozícií ponúkame aj možnosť prenajať alebo kúpiť garážové parkovacie státie v obchodnom centre Retro, ktoré je vzdialené iba 100m od bytového domu.

 

Lokalita:

 

Muškátová ulica sa nachádza v mestskej časti Ružinov, a je známa výbornou dostupnosťou a dopravnou infraštruktúrou - autobusová, trolejbusová a električková sieť MHD vás dostanú tam kam potrebujete aj bez výhradnej nutnosti použiť alebo vlastniť automobil. Obchodné centrum Retro s potravinami, lekárnou, reštauráciami, posilňovňou či wellness prevádzkou netreba zrejme nikomu bližšie predstavovať. V tesnom okolí sa nachádza materská škola, základná škola, Ružinovské jazero, Verejné športovisko Nevädzová či prevádzka McDonalds. Do Ružinovskej polikliniky, Parku Andreja Hlinku či na Štrkovec je to tiež iba niekoľko minút chôdze. Automobilová dostupnosť na obchvat a diaľnicu je tiež vítaným benefitom pre niekoho, kto potrebuje z tejto strategicky výhodnej lokality dochádzať za štúdiom či prácou.

 

Cena: 185 000 eur

Výmera: 35,13 m² (interiér 35,13 m²) 


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising