Vkusne zariadený 2i byt v projekte Slnečnice

2 izb. byt, Petržalka

258 000 €
Splátka hypotéky: 682 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 258 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 51 600 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Petržalka
Celková plocha: 62,22 m2
Interiér: 52,46 m2
Loggia: 9,76 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj vkusne zariadený 2i byt v projekte Slnečnice, časť Viladomy.


Moderný, praktický, zariadený s vkusom a najmä zmyslom pre detail a pohodlné každodenné využitie. Ak sú toto vlastnosti, ktoré by Vaše nové bývanie malo spĺňať, tak tento byt je určený práve pre Vás. 

K vyššie uvedeným vlastnostiam si pridajte novú štvrť, dobrú lokalitu, výbornú dispozíciu, veľkú loggiu a  jednoduché parkovanie. To sú ďalšie benefity, pre ktoré si tento byt iste zamilujete. 


Byt:


Byt sa nachádza na 1. poschodí 6-poschodového obytného domu. 

Dispozícia je vyriešená veľmi prakticky, vstup na loggiu plnú zelene je možný z obývacej izby a taktiež zo spálne.  Tento exteriérový priestor Vás svojim zariadením ihneď nabáda urobiť si kávičku či naliať pohár vínka a vychutnávať si pobyt vonku s príjemným výhľadom do vnútrobloku.

Vkusná obývacia izba je spojená s praktickou kuchyňou ladenou do svetlých tónov v kombínácii s drevom. Kuchynská linka je zariadená všetkými zabudovanými spotrebičmi. 

Budúci majiteľ isto ocení veľkú pracovnú plochu, množstvo úložného priestoru a praktické spojenie kuchynskej linky a jedálenského stola, ktorý nezaberá zbytočne priestor. Obývacia izba s veľkou pohodlnou sedačkou a efektne podsvietenou stenou pôsobí útulne a čisto. Vzdušnosť priestoru podčiarkujú veľkoformátové okná. 

Spálňa je vybavená vstavanou šatníkovou skriňou na mieru. 

Dizajnová, svetlá kúpeľňa je zariadená materiálmi vysokej kvality disponuje vaňou, toaleta je samostatná. 

Parkovanie je zabezpečené v garáži pod bytovým domom, vďaka čomu máte vstup tzv. “ suchou nohou"


Lokalita:

Pokojné a bezpečné bývanie v lone prírody a pritom len kúsok od mesta... Tak charakterizujú projekt Slnečnice jeho tvorcovia. Je umiestnený v pokojnej časti Petržalky v blízkosti lužných lesov, dunajskej hrádze s jednoduchou dostupnosťu do mesta využitím auta alebo MHD.


Samotný projekt ponúka kompletnú občiansku vybavenosť (jasle, škôlka, potraviny, lekáreň, reštaurácia, fitness centrum), detské a športové ihriská. Ak Vám vybavenie v časti Viladomy nepostačuje, stačí sa prejsť chodníkom alebo cyklochodníkom do časti Slnečnice Mesto, kde nájdete supermarket, elektro, detské centrum a množstvo ďalších obchodov a reštaurácií. 


Cena: 280 500 eur (258 000 eur byt, 22 500 eur garážové státie)
Výmera: 62,22m² (interiér 52,46 m², lodžia 9,76 m²)

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising