Rezervované | Veľkolepý staromestský penthouse s terasou

5 izb. byt, Tallerova, Staré Mesto

759 000 €
Splátka hypotéky: 2 006 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 759 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 151 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Tallerova
Celková plocha: 195,65 m2
Interiér: 148,91 m2
Terasa: 46,74 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj rozľahlý 5i penthouse s veľkolepým svetlým vzdušným priestorom na jednej z najlepších bratislavských adries, na Tallerovej ulici. Ďalší benefit non plus ultra sú dve terasy orientované do tichého dvora, byt sa nachádza v  šarmantnej historickej budove. 

 

Hneď na úvod si nevieme odpustiť poznámku, že sa podľa nás jedná o to najhodnotnejšie, čo sa na bratislavskom realitnom trhu do milión eur nachádza. Tento byt má skvelé parametre, masívny potenciál prispôsobenia a vsadíme veľa na to, že máločo porastie v Bratislave na hodnote tak, ako práve tento byt.

 

Veľa starých budov v centre nie je zrekonštruovaných, tu máme krásny historický bytový dom v super stave.

 

Veľa bytov v centre má šarm, ale nemá dobré svetlo, lebo budovy v historickom centre sú na seba príliš natlačené, tu máme svetlo, ktoré nám môže závidieť penthouse v novostavbe.

 

Tallerova ulica je krátka, masovej verejnosti nie príliš známa ulica pri hoteli Marrol’s. Avšak pri vyslovení názvu tejto ulice to zaručene zarezonuje každým znalcom kvalitného bývania a architektúry v Bratislave. Nádherné historické domy, pokojná atmosféra a pocit keď vstupujete do domov – Paríž koncom 19. storočia 

 

Zrekonštruované historické budovy na „Tallerke“, to nie je len vysoká prestíž, ale aj vysoká kvalita bývania.

 

Budova disponuje vlastným výťahom, byt je realizovaný ako nadstavba, čo je veľká výhoda, nakoľko kombinuje čaro historickej budovy s modernými výdobytkami – tony svetla cez veľkoformátové okná a klimatizácia.

 

Doteraz bola nehnuteľnosť využívaná ako kancelária, stav na fotkách je homestaging našej realitnej kancelárie. Skvelé je, že pri kreovaní priestoru sa myslelo na široké možnosti menenia dispozície, pridávania/posúvania kuchýň (aktuálny stav – jedna na spodnom podlaží), kúpeľní a spální. 

 

Na terase je príprava na vírivku, rovnako je možnosť vytvoriť ďalšiu galériu na streche, ktorá ponúka dychberúce výhľady nad strechy centra.

 

Byt sa rozprestiera na dvoch podlažiach, pričom na spodnom podlaží sa nachádza jedna izba plus menšia kuchyňa (možnosť zameniť ju za šatník a kuchyňu presunúť hore), terasa a toaleta.

 

Vzdušným schodiskom sa za pár sekúnd dostaneme na vrchné podlažie, ktoré okamžite zapôsobí impozantným priestorom a svetlom. Priestor intenzívne „dýcha“ a hlavne keď sem človek príde prvýkrát, neubráni sa tomu, aby sa na pár sekúnd nezastavil a nepokochal sa týmto výnimočným priestorom. Skutočne výnimočné. 

 

Celý dojem je ešte umocnený pohľadom cez veľkoformátové okná na terasu a stromy za ňou. Veľkolepé. Priestor dopĺňajú ďalšie dve izby a kúpeľne.

 

Ak by svetla bolo príliš, žiaden problém – priestor jednoducho a efektívne zatemníme cez diaľkové ovládače.

 

Ak hľadáte veľký byt na dobrej adrese s terasou, diskrétnosťou a tichom, určite sa s nami poďte pozrieť na tento skvelý byt. Možno tento text pôsobí „príliš“, ale my jednoducho nevieme zakryť nadšenie.

 

Cena: 759 000 eur

 

Výmera: 195,65 m2 (Interiér 148,91 m2 + vrchná terasa 39,02 m2 + spodná terasa 7,72 m2)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising