Rezervované | Nadčasový 2i byt v dobrej lokalite

2 izb. byt, Košická, Ružinov

240 000 €
Splátka hypotéky: 634 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 240 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 48 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Ružinov
Ulica: Košická
Celková plocha: 62,48 m2
Interiér: 57,02 m2
Pivnica: 5,46 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnila.

Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, že máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.


Prajeme Vám pekný deň.


Tím Arvin & Benet
_____________________________________________________

Popis :

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný 2i byt v peknom prostredí.

V tejto príjemnej časti Bratislavy vám ponúkame moderné bývanie, ktoré prináša každodenné pohodlie, dobrú vybavenosť a dostupnosť služieb priamo v mestskej časti Nivy.

 

2i byt je po čiastočnej rekonštrukcii a má moderný dizajn. Prednosťou bytu je jeho svetlosť, priestranná kúpeľňa, svieža farebnosť a nová kuchynská linka.

 

Byt je orientovaný na východ a západ.

 

Byt:

Nadčasový 2i byt v dobrej lokalite 

V byte sú použité riešenia, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru a komfort. Byt sa nachádza na druhom podlaží bytového domu.

 

Po vstupe do bytu cez vchodové dvere sa nachádzame vo vstupnej miestnosti. Po pravej strane sa nachádza vchod do spálne, ktorá má priestrannú dispozíciu a obsahuje dvoj posteľ a šatníkovú skriňu. Po ľavej strane sa nachádza vstup do kúpeľne a samostatnej toalety. Priamo zo vstupnej haly je vstup do kuchyne a zároveň z kuchyne do obývacej časti oddelenej posuvnými dverami. Kúpeľňa disponuje sprchovým kútom a je obložená modernými materiálmi, ktoré príjemne pôsobia v celom priestore.

 

Kuchynská linka je v bielom modernom prevedení. Svojím rozmerom ponúka rozmanité využitie a spĺňa všetky nároky na praktickosť. Na kuchynskej linke sa samozrejme nájde priestor na často používané spotrebiče ako mikrovlnku alebo kávovar pre milovníkov dobrej kávy.

 

Lokalita:

Ulica Košická sa nachádza v mestskej časti Nivy s výborným napojením sa na Mojmírovú. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj MHD. Ideálna poloha bytu na Nivách zabezpečuje výhody života v meste. Vynikajúcu atmosféru medzi bytovými domami dotvára okolitá zeleň. Súčasťou okolia je príjemná reštaurácia v dostupnosti tiež trhovisko na Miletičovej ulici. V lokalite  sa nachádza nákupné centrum Nivy, ktoré svojou rozmanitosťou a dostupnosťou služieb zvyšuje kvalitu života v tejto časti mesta.

 

Cena: 240 000 eur

Výmera: 62,48 m² (interiér 57,02 m² + pivnica 5,46 m²)

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. 

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať. 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising