TOP bývanie na 21. poschodí s výhľadom na hrad

2 izb. byt, Petržalka

349 000 €
Splátka hypotéky: 1 333 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 349 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 69 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Petržalka
Celková plocha: 127,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj TOP bývanie na 21. poschodí s luxusnými výhľadmi na Bratislavu cez veľkoformátové okná, s veľkorysou 2i dispozíciou s výmerou 127 m2


Táto  nehnuteľnosť je naozaj výnimočná, a to z viacero dôvodov. Novostavba v žiadanej lokalite na začiatku Petržalky, v blízkosti petržalského korza, veľkorysá výmera, dokonalé výhľady na bratislavský hrad, či downtown, ktoré si zamilujete.


Vzdušnosť nehnuteľnosti dodávajú veľkoformátové okná, od podlahy po strop, ktoré privádzajú maximum svetla a priestor pôsobí svetlejšie a vizuálne väčšie.


Bývanie v tejto nehnuteľnosti je ideálne pre široké spektrum ľudí. Pre extravagantný pár, ktorý žije aktívnym životným štýlom a zároveň však dbá na komfort svojho bývania a chce bývať v bohémskom apartmáne s jednou spálňou alebo pre rodinu, ktorá si dispozíciu môže po minimálnej investícii prispôsobiť vlastným potrebám vďaka bohatej tvárnosti dispozície tohto jedinečného apartmánu. Tento priestor sa môže tiež využiť pre zriadenie obchodnej prevádzky, či štúdia, do ktorého sa každý klient rád vráti.


Dispozícia: 


Byt má veľkorysú dispozíciu, o čom sa presvedčíte už vo vstupnej hale, z ktorej sa vchádza do kúpeľne v zemitých farbách. Disponuje vaňou, toaletou i bidetom. Samozrejmosťou je aj samostatná toaleta s umývadlom pre hostí.


Keď vojdete do hlavnej miestnosti, očarí vás otvorený priestor, ktorý je možné dotvoriť a zariadiť podľa vašich predstáv. Nachádza sa tu kuchynská linka v modernom sivom prevedení so zabudovanými spotrebičmi (elektrická a mikrovlnná rúra, varná doska s digestorom). Pri zariaďovaní tejto miestnosti s výmerou 60 m2 sa fantázii medze nekladú. Dá sa využiť ako unikátna obývačka s jedálňou a kuchyňou, z ktorej si pri večeri alebo pri pohári vína užívate výhľady na mesto ako z vtáčej perspektívy.


Do druhej izby vojdete tiež zo vstupnej haly a privíta vás luxusný, presvetlený a vzdušný priestor s výmerou 40 m2. Vo fotografiách ponúkame niekoľko alternatív pôdorysov tohto apartmánu, ktoré tvoria 3 alebo 4 izbové bývanie, či aktuálnu 2 izbovú dispozíciu.  Nový majiteľ nehnuteľnosti ocení veľkoformátové francúzske hliníkové okná, i veľkoplošné drevené parkety.

Kúrenie je zabezpečené radiátormi, lavičkovými a podlahovými konvektormi, ktoré sú nie len príjemné, ale aj esteticky atraktívne. Navyše je zabezpečené aj chladenie prostredníctvom podstropnej klimatizačnej jednotky.


K tomuto apartmánu prináleží aj praktický skladový priestor nachádzajúci sa priamo na poschodí s výmerou 5 m2.

  

Parkovacie miesto je podzemnej garáži a kupujúci ho dostane na tri roky zadarmo následne je možnosť odkúpenia za výhodnú cenu.

     

Polyfunkčná budova bola daná do užívania v roku 2008, je zabezpečená kamerovými systémom a nonstop recepciou.

        

Lokalita: 

     
Polyfunkčná budova sa nachádza na začiatku Petržalky a prináša bývanie s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou autom, či MHD. Priamo v budove sa nachádza recepcia a obchodná pasáž  s bohatou ponukou obchodných prevádzok a v pešej dostupnosti od bytu sa nachádza niekoľko reštaurácii a kaviarní. Lokalita má skvelé napojenie aj na diaľničný obchvat.

 

Cena: 349 000 eur.

Výmera: 127 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti.


Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising