Dvojpodlažný 5i dom so záhradou v dobrej lokalite

5 izb. rodinný dom, Arménska, Vrakuňa

419 000 €
Splátka hypotéky: 1 108 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 419 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 83 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Vrakuňa
Ulica: Arménska
Celková plocha: 150,00 m2
Pozemok: 249,00 m2
Zastavaná plocha: 150,00 m2
Stav: Pôvodný stav

Popis

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj rozľahlý a čiastočne zariadený 5i rodinný dom s dobrou dispozíciou, terasou a záhradou na Arménskej v tichej mestskej časti Vrakuňa. 

 

Tento dom vás presvedčí, že si ho chcete prispôsobiť pre svoje potreby a navýšiť tak jeho hodnotu.

Priestranná vstupná hala domu vo vás hneď pri vstupe navodí pocit výnimočnosti. Priamo zo vstupnej haly je vstup do kuchyne a samostatnej kúpeľne. Z haly je vstup do samostatného WC a do suterénu domu, v ktorom je viacero miestností a zároveň aj vstup do veľkej garáže.

Zamilujete si potenciál interiéru vzhľadom na priestrannosť a možnosť modifikácie podľa vašich potrieb. Spoločenské centrum celej rodiny v priestrannej presvetlenej obývacej miestnosti s krbom dotvára výnimočný a zároveň funkčný kuchynský priestor. Relaxujete na pohodlnej a modernej sedacej zostave, ktorá dodáva bývaniu reprezentatívny charakter. Priamo z dennej miestnosti je vstup na terasu.

Kuchyňa so vstavanými spotrebičmi je ladená v nadčasových modrých tónoch. Je vyrobená z kvalitných materiálov a doplňuje ju kuchynský stôl.

Z dennej časti sa cez halu vstupuje po schodišti na prvé podlažie na ktorom sa nachádzajú tri samostatné izby a spálňa, v ktorej je umiestnená veľká roll-door skriňa. Na prvom podlaží je situovaná priestranná kúpeľňa, ktorá disponuje rohovou vaňou, umývadlom a má samostatné oddelené WC. Priamo z chodby na prvom podlaží je vstup na balkón, ktorý spríjemní bývanie a poskytne priestor na relax.

Orientácia hlavných miestností smeruje na SZ a JV. Dom bol kolaudovaný v roku 2000.

Dom je prístupný z dvoch strán, a to z ulice Podunajská z chodníka a z ulice Arménska aj vozidlom. Autá pohodlne zaparkujete v priestrannej dvojgaráži, ktorá má praktickú dispozíciu a jedno auto zaparkujete aj pred garážou. Vjazd do domu je zabezpečený po Arménskej ulici, na ulici pred domom je samozrejme tiež možnosť pozdĺžne parkovať ďalšie autá.


Počet izieb: 5

Lokalita: Bratislava Vrakuňa

Ulica: Arménska 17

Zastavaná plocha: 150 m2

Pozemok: 249 m2

Stav: Pôvodný stav


Lokalita:

 

Dom sa nachádza v dobrej lokalite na pokojnej, bezpečnej ulici rodinných domov. Blízkosť na Podunajskú ulicu je veľkým benefitom tejto nehnuteľnosti. Centrum mesta je vzdialené do 15 jazdou autom. Okolie rodinného domu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, neďaleko sa nachádza obchodný dom Tesco, Orbán mäsiarstvo a Slovenská pošta.

Cena: 449 000 eur   
Výmera: zastavaná plocha 150 m2 (vrátane garáže), pozemok: 246 m2

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezávätne kontaktovať.

Fotografie aj text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising