Unikátny nebytový priestor na Kramároch

3 izb. kancelárske priestory, Magurská, Nové Mesto

175 000 €
Splátka hypotéky: 463 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 175 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 35 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Magurská
Celková plocha: 126,61 m2
Interiér: 126,61 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečný obchodný priestor v bytovom dome na Magurskej ulici na Kramároch.


Priestor sa nachádza na prízemí v bytovom dome, v ktorom nájdete niekoľko obchodných prevádzok a byty. Benefitom je skvelá lokalita a unikátnosť dispozície nebytového priestoru, ktorý je vhodný pre zriadenie širokého spektra podnikateľských zámerov. 

 

Dispozícia nebytového priestoru ponúka možnosť realizácie troch vstupov. Z existujúceho vstupu vojdete do centrálnej časti o výmere 60 m². Vedie z nej chodba do ďalšieho traktu s jednou prechodnou miestnosťou a ďalšou chodbou sa vyústi do poslednej miestnosti, kde sa dá realizovať druhý vstup do obchodného priestoru. Tretí vstup je možné vytvoriť priamo z vchodu do bytového domu. Centrálna miestnosť má vysoké stropy, ktoré ponúkajú bohaté možnosti pri dizajnovaní ich využitia, pretože si môžete vytvoriť miestnosť s vysokými stropmi alebo aj alternatívu dvoch poschodí. 

 

Nebytový priestor je aktuálne v štádiu holopriestoru, ponúkame vám aj vizualizácie priestoru navrhnutému pre kancelárske priestory. Tento zaujímavý priestor môže byt vhodný pre masážny salón, rôzne vnútorné športové aktivity, administratívne, skladové účely, alebo umelecký ateliér.


Verejné parkovanie je možné v okolí bytového domu.

 

Lokalita:


Nebytový priestor sa nachádza v príjemnej časti Krámárov s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. V blízkosti je Nemocnica s poliklinikou, lekárne, potraviny Tesco Expres, či Delia a zástavka MHD (Magurská) je len na niekoľko krokov.


Cena: 175 000 eur 
Výmera: 126,61 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising