Kompaktný 2i byt s balkónom

2 izb. byt, Hroznova, Pezinok

142 000 €
Splátka hypotéky: 375 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 142 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 28 400 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Pezinok
Ulica: Hroznova
Celková plocha: 47,10 m2
Interiér: 44,58 m2
Balkón: 2,52 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj kompaktný a efektívne riešený 2i byt, ktorý zaujme maximálnym využitím priestoru, na Sídlisku Muškát v Pezinku. 


Byt sa nachádza v lokalite vyhľadávaného sídliska Muškát v Pezinku, ktoré sa teší obľube mladých párov a rodín. Množstvo detských ihrísk a pokojné prostredie vás vnesie do atmosféry komunitného bývania a zároveň ste vo vynikajúcej dostupnosti do centra mesta.


Byt:


Samotný byt prekvapí maximálne praktickým využitím ponúknutej podlahovej plochy bytu.


Po vstupe do bytu sa ocitneme v predsieni, ktorá je efektne predelená priečkou a oddeľuje kuchyňu od vstupu do bytu. V predsieni sa nachádza po pravej strane vešiaková stena a praktický malý botník, kde po príchode domov pohodlne zvesíte oblečenie.


Z predsiene sa dostávame do priestorov kuchyne, ktorej dominuje príjemná rohová kuchynská linka so spotrebičmi.


Chodbou sa dostávame do hlavnej časti bytu, ktorá ponúka vstup do samostatných dvoch izieb a oddelenej toalety od kúpeľne.


Prvou z dvoch izieb je obývacia izba, ktorá pozostáva z vkusnej rohovej sedacej súpravy po pravej strane. Po ľavej strane nájdeme obývaciu stenu doplnenú o jedálenský priestor v podobe jedálenského stola a stoličiek.


Druhá z izieb ponúka využiteľnosť ako hlavná spálňa, z ktorej je výstup na balkón. Aktuálne je využívaná ako detská izba a tomu je aj prispôsobené jej vybavenie v podobe postele, pracovného stolíka a šatníkových skríň. Balkón je dostatočne veľký s priestorom na trávenie voľných chvíľ.

 

Komfort bývania v tomto byte dopĺňajú klimatizačné jednotky, ktoré zabezpečia príjemnú pocitovú teplotu v oboch miestnostiach.


Lokalita:


Obľúbené sídlisko Muškát v Pezinku ponúka skvelé zázemie mladým párom a rodinám. Vďaka množstvu detských ihrísk nájdete vyžitie s deťmi a zároveň ponúkané služby v rámci lokality podporujú komfort bývania. Lekáreň, materská škola, potraviny sú v pešej dostupnosti.

 

Cena: 142 000 eur

Výmera: 47,1 m2 (interiér 44,58 m+ balkón 2,52 m2)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezávätne kontaktovať.


Fotografie aj text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising