Priestranný 1i byt v Starom Meste

1 izb. byt, Žilinská, Staré Mesto

189 000 €
Splátka hypotéky: 500 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 189 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 37 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 1
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Žilinská
Celková plocha: 41,47 m2
Interiér: 36,18 m2
Pivnica: 5,29 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 1i byt v centre Bratislavy, ktorý prináša každodenné pohodlie, dobrú vybavenosť a dostupnosť služieb priamo v Starom Meste.


Byt je po čiastočnej rekonštrukcii a má výbornú dispozíciu. Prednosťou bytu je jeho priestranná kúpeľňa, dostupnosť do centra mesta a blízkosť trhoviska na Žilinskej. Naviac, ako bonus až tri pivnice v suteréne bytového domu.


Byt je orientovaný na západ.


Byt:

 

Charakterom bytu je jeho jednoduchá dispozícia, ktorá poskytuje možnosti prispôsobenia budúcim potrebám, ktoré vytvoria pohodlie a príjemnú atmosféru staromestského bývania. Byt sa nachádza na prvom vyvýšenom podlaží bytového domu.


Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame vo vstupnej miestnosti. Po pravej strane sa nachádza vchod do kuchyne, v ktorej je umiestnená aj pohovka. Kúpeľňa disponuje moderným sprchovacím kútom. Je obložená modernými materiálmi, ktoré príjemne pôsobia v celom priestore. Súčasťou kúpeľne je plynový kotol, ktorý nehnuteľnosť energeticky zabezpečuje. Vďaka samostatnému kotlu je možné priamo a veľmi efektívne regulovať spotrebu energie. Vedľa kúpeľne sa nachádza samostatná toaleta.


Kuchynská linka je v hnedom drevenom prevedení. Napriek kompaktným rozmerom ponúka rozmanité využitie a spĺňa všetky nároky na praktickosť. Na kuchynskej linke sa samozrejme nájde priestor na často používané spotrebiče.


K bytu prináležia pivnice, ktoré sa nachádzajú v suteréne bytového domu. K dispozícii sú až tri samostatné pivnice, ktoré poskytnú veľkorysý úložný priestor novému majiteľovi.


Lokalita:

 

Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj električkou. Zastávka sa nachádza na rohu ulice Štefanovičová. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho cez Šancovú ulicu – do 5 minút autom a do 10 minút na bicykli. Ideálna poloha bytu v Starom Meste zabezpečuje výhody života v centre. Súčasťou okolia je množstvo príjemných kaviarní a reštaurácií, ktoré dotvárajú staromestskú atmosféru a ponúkajú možnosť tráviť čas prechádzkami v parkoch a posedením v príjemnej kaviarni alebo reštaurácii v centre Bratislavy.


Cena: 189 000 eur

Výmera: 41,47 m² (interiér 36,18 m² + pivnice 5,29 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising