Veľký 4i byt s 5 loggiami v lokalite vhodnej pre rodiny s deťmi

4 izb. byt, Kysucká, Senec

198 000 €
Splátka hypotéky: 523 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 198 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 39 600 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Senec
Ulica: Kysucká
Celková plocha: 103,70 m2
Interiér: 84,70 m2
Loggia: 15,60 m2
Pivnica: 3,30 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý 4i byt s dostatkom priestoru pre každého člena rodiny. 

 

Ak je priestor, súkromie a výborná občianska vybavenosť to, čo potrebujete pre seba a svoju rodinu a ak ste fanúšikom užívania si slniečka na loggii, tak tento byt je určený práve pre vás.


Ako bonus ponúka dostatok úložných priestorov vo forme samostatného šatníka a veľkej pivnice s oknom, čo ocení nejedna väčšia rodina. 


Byt:


Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. poschodí rekonštruovaného bytového domu (zateplený, nové stúpacie rozvody, vymenená strecha).


Cez bezpečnostné dvere vchádzame do vstupnej chodby, v ktorej je dostatok miesta pre odloženie kabátov a botník. Ak by vám tu odložného priestoru bolo málo, hneď vľavo od vstupnej chodby sa nachádza praktický, samostatný šatník.


Vpravo od predsiene je malá chodbička, ktorá rozdeľuje byt na dennú a nočnú časť, čo poskytuje jednotlivým členom rodiny počas dňa priestor a súkromie.

 

Vľavo sa nachádza priestranná obývačka a veľká, plne zariadená kuchyňa. Rozmery oboch miestností sú naozaj štedré a tak dávajú možnosť rozhodnúť sa, či kuchynský stôl umiestnite radšej do kuchyne, alebo budete stolovať v obývacej časti.


Vľavo od vstupnej chodby sa nachádzajú 3 izby, s potenciálom využitia ako spálňa, detská izba a pracovňa. Jedna z izieb (pracovňa) je priechodná.


Čo je na tomto byte očarujúce je dlhá loggia, ktorá sa tiahne pozdĺž celého bytu. Nielen že dáva možnosť kávičkárom vychutnať si tu rannú kávičku, ale nájde sa tu dostatok miesta aj pre záhradkárov či grillmajstrov.


Ďaľším plusom bytu je jeho svetlosť, ktorú zabezpečujú veľké presklenené plochy okien a dverí vedúcich na loggiu z každej izby.


V horúcich letných mesiacoch vám príjemnú klímu v byte zabezpečia vonkajšie žalúzie a klimatizácia v 4 miestnostiach.

 

Ak by ste mali veci, ktoré používate len zriedka, netreba ich držať v byte. K bytu prislúcha veľká pivnica s oknom, ktorá poslúži tak na uskladnenie zaváranín, ako aj na odloženie bicyklov, lyží a iných potrieb pre vaše hobby a hobby vašich blízkych.


Lokalita:

 

Bytový dom sa nachádza v príjemnej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. Doslovne na krok od domu sa nachádza škôlka, základná a stredná škola, lekáreň, reštaurácie. Do centra mesta sa dostanete pešou chôdzou približne za 15 minút.

Mesto Senec ponúka svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť a taktiež kvalitnú dopravnú infraštruktúru - napojenie na diaľnicu D1 a železničné napojenie na smer Bratislava - Galanta.


Mesto a jeho okolie je známe širokou ponukou možností trávenia voľného času. Medzi nájznámejšie možnosti patria Slnečné jazerá, aquapark priamo v Senci, golfové ihrisko v Hrubej Borši, cyklistické a bežecké trasy a množstvo rôznych kultúrno spoločenských podujatí.


Cena: 198 000 eur  

Výmera: 103,7 m² (interiér 84,7 m², loggia 15,6 m², pivnica 3,3 m²)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising